Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міськрада виділяє додаткові кошти освіті, медицині і військовим

Міськрада виділяє додаткові кошти освіті, медицині і військовим

  Розпочали 49-ту сесію міськради з хвилини мовчання, в пам’ять тих, що загинули при падінні збитого терористами пасажирського літака. Нагадаємо у жахливій трагедії поперло 298 людей, 80 з яких – діти. ВІДЕО, ДЕ СТОЯТЬ І МОВЧАТЬ

Далі взялись за справи місцеві. Проте, перше питання, яке розглядали депутати всеукраїнського рівня. 44-ро з 48-ми проголосувало за відставку нинішнього Уряду, та перевибори до Верховної Ради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Ми повинні очистити всю владу від агентів впливу Кремля, від тих, хто своїми діями, або бездіяльністю, привели спочатку до розриву підписання угоди з ЄС, потім до розстрілу Майдану, окупації Криму і війни сьогодні на Донбасі. Без перевиборів не можливі зміни “.

 

Наступне питання, чи не найболючіше для тернополян, забезпеченість військових формувань. Для Тернопільського гарнізону, на захист, паливо та тех. забезпечення цієї сесії виділили ще 129 тисяч гривень.

ВАСИЛЬ СТАНДРЕТ, начальник відділу кадрового забезпечення ТМР:

“На сьогоднішній день немає законодавчого підходу щодо забезпечення військових формувань, і це все перебуває в досить такому невизначеному стані. Пропонується внести дану програму і визначити витрати в межах 800 тис. на забезпечення  “

 

Далі про гроші міста. Переглянувши попередній бюджет вирішили – потрібні додаткові вкладення. Відтак, ще грошову допомогу виділили освіті, транспорту, медицині та військовим.

 ВІКТОРІЯ ОСТАПЧУК, заступник міського голови:

« На управління освіти – 238 тис., кошти на придбання тролейбусів 1 млн. 61 тис., на управління ЖКГ додатково 2 млн., 180 тис., на підтримку громадських організацій – 60 тис., враховуючи попереднє рішення щодо тернопільського гарнізону, додатково на забезпечення 129 тис.»

 

Усього на порядку денному розглянули більше 200 питань. Сто вісімдесят дев’ять по списку решта – додаткові. Майже 180 з усіх земельні питання.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top