Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На вул. Карпенка відремонтують тротуар і дорогу

На вул. Карпенка відремонтують тротуар і дорогу

На вулиці Карпенка буде більше зупинок. Облаштувати додаткові зупинки громадського транспорту планує міська влада. Паралельно відремонтують пішохідну та проїжджу частини.

На вулиці Карпенка ремонтують тротуар. Наразі лише з однієї сторони. У планах – і реконструкція проїжджої частини, і оновлення прибудинкової території у дворах 15-го та 17-го будинків.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вартість робіт по ремонту тротуарів і бордюрів – в межах до 800 тис. грн. Вартість капітального ремонту всієї вул. Карпенка проїжджої частини – це в межах 5 млн. грн. І кожен з дворів буде виходити в межах 500-600 тис. грн.».

Крім оновлення покриття, змінять на Карпенка і місце зупинок громадського транспорту. Тепер їх стане на одну більше.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вулиця достатньо довга і було багато звернень мешканців, що одної зупинки посередині мало. Тому робиться окремо 2 заїзних кишені, буде зупинка громадського транспорту наверху вул. Карпенка, ближче до архіву, і одна буде внизу, в нижній частині вул. Карпенка. Цей заїзний карман, який сьогодні є діючою зупинкою, буде використовуватись для стоянки таксі».

План руху транспорту вулицею на час ремонту міська рада узгоджує з ДАІ. За словами Сергія Надала, якщо погода сприятиме, тротуар на вул. Карпенка відремонтують вже за місяць.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top