Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / На Тернопільщині зменшать споживання газу

На Тернопільщині зменшать споживання газу

Тернопільщина готова переходити на альтернативні види палива. Але поступово. Це дозволить зменшити використання газу.

Після підняття цін на газ для українців, наша влада розпорядилася зменшити споживання блакитного палива на 10 відсотків у всіх областях України. Тернопільщина із цим завданням має впоратися. Замінювати газ будуть різними видами енергопостачання.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Що газ заміститься тільки електрикою, говорити не приходиться і такої мови не було. Я думаю, що ні на рівні держави, ні на рівні нашого регіону. Відповідно, структура енергоспоживання потребує більш комплексного підходу і застосування нових для області видів палива. В першу чергу, це говориться про твердопаливні котли і застосування тих самих нетрадиційних для нашого регіону енергоносіїв».

Використовувати в нашій області реально електрику, твердопаливні котли, біогаз, вітроенергетика, мікро- та міні гідроелектростанції та сонячні парки. Але впроваджувати їх будуть поетапно.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Цей відсоток альтернативних видів палива буде незначний. Але наше завдання – щоб процес збільшення цього відсотка був постійний. Запас зменшення втрат газу або споживання газу по населенню в нас досить значний. Тобто в нас основний споживач газу – це все таки бюджетні організації і населення. Відповідно, якщо ми зможемо зменшити споживання газу по населенню, ми будем мати ресурс, запас по використанню газу для промисловості».

Додамо, що сьогодні Тернопільщина споживає в рік близько 820 мільйонів м. куб. газу. І це коштує їй понад 1 мільярд грн.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. 16липня в Гусятині повинна була відбутися чергова сессія райради,але прибуло лише 40 депутатів(загал ьна кількість-86).Чому?А відповідь проста-голова ради “свободівець”Бойчук Василь та його вірний пес Огородник Володимир(голов а “Свободи”району із-за своїх інтриг,пропихан ня на посади тільки “своїх”,невиконання домовленностей вже добряче надоїли депутатському корпусу.Авторитет данних осіб зашкалює по своєму негативу серед жителів району.На сьогодні більшість депутатів задумалося над помилкою,яку вони здійснили обравши Бойчука,адже було досить багато активних та професійних осіб.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top