Ви знаходитесь: Головна / Новини / Поранений на Сході, після реабілітації знову повернеться на війну

Поранений на Сході, після реабілітації знову повернеться на війну

 21-го квітня зведений загін тернопільських міліціонерів було відправлено на Схід. Серед перших добровольців був й Володимир Намака.

ВОЛОДИМИР НАМАКА – командир першого взводу спеціальної роти міліції :

Наша задача була недопущення в зону бойових дій зброї, грошей, різних груп населення підозрілих”.

Підрозділ одразу перейшов у  підпорядкування штабу АТО. Серед довірених завдань – охорона  телевежі в Ізюмі і несення служби на блокпостах.

Проте вже за кілька днів – почалось справжнє пекло. У ніч з  16 на 17 травня міліціонери змогли відбити першу атаку бойовиків. Тоді, зі слів командира взводу, сепаратисти розпочали найактивніші дії. У цю ж ніч – Володимир наблизився за крок до смерті

ВОЛОДИМИР НАМАКА – командир першого взводу спеціальної роти міліції :

« Ніч була спокійна, тишина така була, тільки птахи співали. Ми стояли біля БМД, взрив біля БМД і від нього я відключився. Коли я відійшов то не відчував ні рук ні ніг, з часом тільки все відновилось і я почав відповзати до мішків»

Санітарна авіація змогла приземлитися лише через десять годин, бо постійно тривав обстріл. За цей час, розповідає міліціонер – думав про те, що не шкодує через свій вибір воювати, а найбільше боявся не смерті..а полону.

ВОЛОДИМИР НАМАКА – командир першого взводу спеціальної роти міліції :

« Коли вже закінчився бій, вертоліт забрав нас в Ізюм, там мене прооперували, витягували осколки, подзвонив до жінки, сказав що потім буду їхати в Харків»

Вижити від розриву снаряду на такій близькій відстані – майже нереально, згодом казали лікарі. Госпіталь, три операції та місяці реабілітації попереду . Дружина ж до останнього не знала, наскільки серйозні травми, заспокоїлась, розповідає, лише коли сама побачила чоловіка.

СОЛОМІЯ НАМАКА – дружина

” Переживала, коли він подзвонив і сказав що він ранений, це було найгірше, я намагалась якнайдовше з ним говорити, щоб більше взнати що з ним, як . Взяла білет Львів-Харків  і поїхала до чоловіка. Найдовша була дорога туди, безсонна, я заспокоїлась лише тоді, коли зайшла в палату і побачила чоловіка”

Наразі з Володимиром вдома кохана дружина та двоє маленьких діток. Шестирічна донечка та півторарічний синочок. Родина каже, гордиться чоловіком і татом, бо той попри все, готовий і надалі захищати свою країну

Соломія НАМАКА – дружина

« Він не зважаючи на те, що пережив, психологічно, фізично, йому було важко, але незважаючи на це, по закінченню лікування він готовий захищати сім’ю, країну, виконувати свій обов’язок».

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top