Ви знаходитесь: Головна / Новини / Прочани пішки вирушили до Зарваниці

Прочани пішки вирушили до Зарваниці

Близько двох тисяч паломників сьогодні вранці пішки рушили до Зарваниці. Від Архикатедрального собору з усім необхідним прочани попрямували молитись за мир і цілісність країни.

Майже у кожного як не синьо-жовті стрічки, то національний стяг на плечах. Найперше проситимуть у Бога мирного неба над головою, розповідають прочани. Бо тільки Господь, кажуть, може вберегти країну від війни.

п. НАТАЛЯ, паломниця

«Якесь випросити милосердя в Бога для всієї України. За себе не говорю, за себе не буду просити, за всіх буду просити. За Україну, за мир в Україні, за наших хлопців, щоб вони там не гинули, а всі вернулися додому, до жінок, до сім’ї, до мамів, до дітей.

п. МИХАЙЛО та п. ГАЛИНА, паломники

«– За Україну щонайперше. – За те, щоб був мир, мир в Україні, це найперше. – За своїх дітей. – За те, щоб був мир, не було кровопролиття. – Щоб в світі був спокій. – Щоб наші діти щасливо росли в державі. – І, перш за все, за те, щоб панувала любов у цьому світі. – Щоб Україна була, Україна».

Однією дружньою колоною близько двох тисяч прочан рушили до Зарваниці. Довга дорога, кажуть, їх не лякає.

п. НАДІЯ, паломниця

«– Це третя моя проща. – Не важко в дорозі? – Звичайно, що ні. З таким духом, з такими людьми, Ви що? Не може буде важко».

Митрополит Василій Семенюк розповідає прочанам історію зі Старого Завіту. Події у ній перегукуються із ситуацією, в якій наша держава опинилась зараз. Місто, яке хотів знищити Господь, покаялось. Найпершим вимолював свої гріхи очільник.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ

«Так і Україна. Як буде наша влада, народ разом. І буде просити Господа Бога: «Благословіть». Бог хоче очистити Україну. І Ви дивіться, то є відродження нашої нації, хоч воно відбувається дуже так тяжко, болюче, але воно є».

Цьогорічна проща у Зарваниці також приурочена двадцять п’ятій річниці виходу греко-католицької церкви із підпілля.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top