Ви знаходитесь: Головна / Новини / Російські товари в Тернополі маркуватимуть

Російські товари в Тернополі маркуватимуть

Торгуєте російським – зазначте. За рішення, яке передбачає додаткові заходи щодо підтримки українського виробника проголосували депутати сьогодні на сесії міської ради.  Відповідно до нього, власникам місцевих магазинів радять вказувати, яка продукція приїхала до нас із Росії.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«З метою підтримки українського виробника відповідно до статті 17 Конституції України, Закону України про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, висновки відповідних комісій, пропонується: рекомендувати закладам торгівлі і побуту здійснювати реалізацію товарів російського походження з поміткою для покупця, з зазначенням країни-виробника та прапором Російської Федерації».

Так тернополянизможуть бачити, який товар є російським, і, при бажанні, продемонструвати свою громадянську позицію, долучившись до бойкоту такої продукції, переконані в міській раді.

У городян, яких зустріла наша знімальна група, думки стосовно нововведення – різняться.

НАДЯ:

«Я думаю, для кого це радикально, він може і сам собі подивитися на код. Розумієте, в Росії також є невинні люди, які займаються бізнесом і не підтримують Москву і Кремль. Це моя позиція».

ВАСИЛЬ:

«Окремо, однозначно, треба відділяти, відмовлятися від всього російського. Більше можливостей давати нашому виробнику заробити. Показати Росії, що ми можемо без неї прожити. І тоді, я вам скажу, Росія буде цінити Україну. Це ж, як-не-як, 45 мільйонів чоловік. Це – великий ринок збуту. Давайте відмовлятися потрошки. Чомусь поляки відмовились, чомусь прибалти відмовились».

КАТЕРИНА:

«Якось треба підтримувати ту ситуацію, якось виходити з кризи. Можливо навіть так пересічний громадянин просто може якось допомогти. Дати зрозуміти, принаймні, російським фірмам і так далі, що ми, все-таки, хочемо миру, але готові і до війни»,

Хоч рішення і є рекомендаційним, за його виконанням буде слідкувати міське управління торгівлі спільно з муніципальною поліцією. Результати оприлюднюватимуть через засоби масової інформації. Також в міській раді мають намір створити соціальний ролик із закликом підтримати місцевих виробників.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top