Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни відмовляються купувати російські товари

Тернополяни відмовляються купувати російські товари

Найважливіше зараз, розповідають тернополяни, зменшити обіг російського бізнесу в Україні. Тому продовжують бойкотувати товари Східного сусіда. Зізнаються, не завжди вдається купувати лише українське. Проте намагаються.

ОЛЬГА

«Я російськими товарами не користуюся. А українські товари я купляю, користуюся ними».

МИХАЙЛО

«Вони й по якості не особо відлічаються. Ну, і тим більше зараз з тим, що працює у нас в Україні, як би не хотів купувати російські товари, аби спонсорувати їх».

ОЛЬГА

«Чесно кажучи, бойкотую. Але час від часу не звертаю уваги на ті марочки, скажемо так. Приходжу додому й думаю «йомайо» знов москалів купили».

Радикальною залишається також «Самооборона Майдану Тернопільщини». Під час мирного плану Президента України акції протесту активісти призупинили. Але тепер бойкотуватимуть із новими силами.

ІВАН КОВАЛИК, комендант «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Увесь російський бізнес потрібно бойкотувати. Це є наша державницька позиція. І, якби це складно не було, ми повинні і наша держава повинна орієнтуватись все ж таки на ринок Європи, якщо ми так декларуємо»

Дії «Самооборони Майдану» тернополяни підтримують. Просять, тільки не псувати фасади будинків.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

1 коментар

  1. галина

    а Рос11 в1д вашо1 в1дмови в1д 1х товар1в н1 жврко н1 холодно. але у вас вже знизщився товарооб1г до 45%. про сво1х виробник1в ви не думаете куди 1м д1вати 1х продукц1ю. Европ1 вона не потр1бна. Ну чому ж у вас така низька як1сть навчання, чому вас так погано вчать, що ви не можете н1чого анал1зувати. нав1ть св1й дурацьки1 майдан, котрий вже вчора по заяв1 ген. прокурора Яреми повинн1 л1кв1дувати в Киев1. а тепер нав1що в1н 1м? вони свое одержали т1, хто ф1нансував майдан, 1 ви 1м б1льше не потр1бн1. вам хоч про це розказали? показали по телев1зору? що вас використали як туалетний пап1р 1 викинули в ун1таз. а дехто дуже на1вний 1 молодий в могил1 пежить. 1 т1льки дурноват1 зовс1м про якусь г1дн1сть говорять. Розуйте хоч оч1, люди!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top