Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни менше їдуть на Схід та в Крим
Тернополяни менше їдуть на Схід та в Крим

Тернополяни менше їдуть на Схід та в Крим

Літо – пора відпусток, а відтак, і подорожей. Чимало городян намагаються змінити обстановку та вибратися подалі від дому. Однак події в країні, вочевидь, внесли свої корективи. В порівнянні з минулим роком, пасажиропотік суттєво зменшився, кажуть на тернопільському залізничному вокзалі. До прикладу, в південному напрямку – майже вдвічі. Менше наших земляків мають намір відвідати і східні області України.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Ви самі прекрасно розумієте, що пасажир туди не дуже хоче їхати, тому що там непорозуміння, там проходять воєнні дії. Це є поїзд 70, той маріупольський, також обмежений пасажиропотік, який туда прямує. Ну а Донецьк – безумовно, він завжди 100-відсотково йде, мабуть. Пасажир як їхав, так і їде».     

Поменшало і охочих позасмагати на кримських пляжах. За словами Михайла Жукова, якщо минулого року на квитки до Сімферополя ажіотаж був неабиякий, то зараз – все по-іншому. Замість трьох потягів через Тернопіль до Сімферополя курсує лише один, та і то – в неповному складі. Поїзд № 256, каже Михайло Жуков, тепер замість Сімферополя їде до Херсона. Також додали ще літній потяг «Чернівці-Генічеськ».

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Дуже зручний для наших пасажирів. Він йде через Київ, пасажирам зручно буде ним користуватися. Тобто, 2 рази йде заселення: пасажир їде до Києва, а з Києва їде до Генічеська. Ну, от цей напрямок до Херсона і до Генічеська – пасажир поки що їде».

Найбільш популярні напрямки, кажуть на залізниці, – Київ та Одеса. Втім, білети туди придбати можливо, запевняють на вокзалі. Головне – подбати про це завчасно.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top