Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернополяни можуть допомогти армії, придбавши цінні папери

Тернополяни можуть допомогти армії, придбавши цінні папери

Підтримати свою армію, аби не годувати чужу. Українцям пропонують позичити гроші рідному війську, придбавши казначейські зобов’язання під назвою «Військові». Номінальна вартість кожного сертифікату – одна тисяча гривень. Таких Міністерством фінансів випущено на суму в 100 мільйонів. Реалізацією цінних паперів займається державний «Ощадбанк». Усі кошти, запевняють в установі, підуть на фінансування потреб української армії.

ЯРОСЛАВ СОЛЯР, начальник Тернопільської філії АТ «ОЩАДБАНК»:

«Реалізація почалася ще з 21 травня. І нас сьогоднішній день вже установами Ощадного банку реалізовано на 650 тисяч казначейських зобов’язань. Ці кошти йдуть безпосередньо на потреби нашої української армії. Станом на сьогодні по Україні реалізовано вже на 27 мільйонів гривень. Станом на минулий тиждень була інформація про те, що за ці кошти закуплено 4400 бронежилетів, які зараз проходять балістичні випробовування».

Термін дії зобов’язань, розповідає Ярослав Соляр, – 2 роки, до травня 2016-го. Після закінчення обігу протягом року особа має право здати сертифікат і отримати назад свої гроші.

ЯРОСЛАВ СОЛЯР, начальник тернопільської філії АТ «ОЩАДБАНК»:

«Основна мета його – звичайно, надання допомоги українській армії. При цьому Ощадний банк по цьому сертифікату виплачує невелику, символічну суму доходу, 7% річних. Тут є 4 купони».…

Розмір доходу за кожним купоном становить 35 гривень, кажуть в «Ощадбанку». Придбати дані казначейські зобов’язання можна практично в кожному відділенні. Додамо, за словами Ярослава Соляра, в порівнянні з іншими областями наша наразі задніх не пасе, хоча деякі сусіди, до прикладу, львів’яни чи хмельничани, вже придбали сертифікатів на мільйон і більше.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top