Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські міліціонери підсумували нелегке півріччя

Тернопільські міліціонери підсумували нелегке півріччя

Тернопільські міліціонери підбили підсумки першого, хоч і досить нелегкого півріччя. Крім звичних для правоохоронців справ, брали участь і в революційно-воєнних подіях в Україні.

Зазвичай тернопільські правоохоронці підсумки півріччя підбивають по кількості злочинів та порушників. Цього разу не обійшлося без згадки про службу в період Євромайдану, відправки в зону АТО. Сьогодні на Сході України – більше 80-ти тернопільських міліціонерів. За словами начальника обласного управління, відправляють лише при наявності бронежилетів. Хоча ними сьогодні забезпечити не просто.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«Тільки є відповідна екіпіровка, тоді відправляєм. Постійно кожен день приходять до нас люди, є сприяння і громадської організації щодо придбання амуніції, придбання відповідного обмундирування, придбання берців, все решта. Те, що необхідне в зоні проведення бойових дій, наші співробітники виїжджають. Ці бронежилети, які завозять нам, яким 6-8 років, вони неприродні. Нам треба нові бронежилети якісь 4, 5, 6 рівня, які б дійсно захистили життя працівника міліції».

ЮРІЙ МОРГУН, голова громадської ради при УМВСУ в області:

«Зараз ми будемо намагатися централізувати збір продуктів харчування, медикаментів і деяких елементів амуніції. Формуємо склад тут в Тернополі і вирішуємо питання про формування аналогічного складу ближче до зони АТО для того, щоб ми могли централізовано всю допомогу направляти туди, і там вже на місці, наші місцеві колеги будуть це розподіляти між не тільки представниками Тернопільщини».

Натомість переселенцям, які приїжджають до нас із зони АТО і Криму, на Тернопільщині допомагають. За словами заступника голови облдержадміністрації, тим, хто хотів працювати, вже знайшли роботу. Забезпечили їх і житлом.

ІВАН КРИСАК, заступник голови Тернопільської ОДА:

«50% приїжджих сюди залишаються жити і живуть на території міста. 50% – в сільській місцевості, до кого підселили, кому просто знайшли садибу окрему, де нема нікого. Слава Богу, ще на сьогоднішній день можемо поселити більше 300 осіб».

Загалом, зазначили на колегії в обласній міліції, за останні півроку правоохоронці стали відкритіші до громадськості. А працівників на службу в органах відбирають лише місцевих і до яких не мають претензій жителі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top