Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Тернопіль буде фестивалити у липні

Тернопіль буде фестивалити у липні

Уже вдруге у Тернополі проведуть фестиваль «Файне Місто». Цього разу на території міжнародного аеропорту. Протягом двох днів, розповідають організатори, тернополян і гостей розважатимуть більше сорока музичних гуртів з усієї України. Приїдуть також гості з Європи, зокрема з Італії та Швеції. На фестивалі функціонуватиме три сцени – головна, рок-сцена та нічна сцена електронної музики.

РОСТИСЛАВ ПЛАХЦІНСЬКИЙ, організатор фестивалю «Файне Місто»

«Хедлайнерами головної сцени будуть гурти «Скрябін» та «Танок на майдані Конго». Також на головній сцені будуть приймати участь такі гурти, як «Роллік’с», «O. Torvald», «Karna», Ірена Карпа зі своїм гуртом. Друга рок-сцена буде представлена представниками важкої музики, тобто там будуть від хард-кору, метал-кору до молодих маловідомих рок-гуртів. Також третя нічна буде представлена кращими діджеями, МС з усієї країни».

У суботу, 12 липня, на рок-сцені покажуть фінал Чемпіонату світу з футболу. Також проведуть турніри з пейнтболу, стрітболу та різноманітні квести. Організатори кажуть, цим фестивалем вирішили об’єднати країну в одному «файному місті», а також допомогти військовим фінансово.

ВОЛОДИМИР ПАСЯКА, організатор фестивалю «Файне Місто»

«Під впливом цих подій взагалі концепція нашого фестивалю змінилася. Ми не можемо стояти осторонь цього. Кошти, зібрані від фестивалю, підуть на підтримку нашого батальйону «Тернопіль».

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«За кількістю гуртів, за представництвом гуртів, а це – шістнадцять областей, практично обєднує всю Україну. Це – єдиний фестиваль, який перейшов цю межу, тобто запросив шістнадцять областей, зібрав Україну. Тернопіль збирає Україну».

Дістатись до аеропорту можна буде на спеціальній маршрутці, яка курсуватиме від Збаразького повороту. Для охочих пофестивалити два дні буде розташоване наметове містечко. Вартість квитків – двісті гривень за два дні.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top