Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тимчасовим очільником міської міліції став П.Гукалюк

Тимчасовим очільником міської міліції став П.Гукалюк

У Тернопільській міліції – новий начальник. Тимчасово виконуючим обов’язки головного міліціонера міста призначили Петра Гукалюка.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області:

«За той час, що він пропрацював, він показав себе як сумлінний керівник, зауважень з боку керівництва нема. І хотілось, щоб він на цій посаді начальника, очільника Тернопільської міської міліції теж плідно працював».

Полковник міліції Петро Гукалюк, 1968 року народження, родом з Чортківщини. В органах внутрішніх справ працює з 1996 р. Попередньо працював начальником Бучацького райвідділу. Висловлену йому сьогодні довіру пообіцяв виправдати спільно з колективом.

ПЕТРО ГУКАЛЮК, т.в.о. начальника Тернопільського міськвідділу міліції:

«Основна наша задача зараз – це дійсно створити комфортні умови для працівників міліції. Я думаю, спільними силами ми це зробимо. І забезпечення охорони громадського порядку, розкриття злочинів в м. Тернополі».

У свою чергу підтримку і конструктивну співпрацю новопризначеному міліціонеру пообіцяли міський голова Сергій Надал та прокурор Тернополя Віталій Сідоров.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

2 коментарі

  1. Бучаччани

    Безхарактерний Гукалюк П.М. не міг дати собі ради виконуючи посаду районного начальника міліцїї м.Бучач. Попасти на прийом до нього було не можливо. Завжди находився на лікарняному або на засіданні в Тернополі. Куди тепер буде переховуватись пан Гукалюк. Кинеться на Київ.

  2. психолог,вчителі

    Петро Михайлович дуже розумний,допомогає людям знаходити вихід з різних ситуацій,люди часто ходили до нього на прийом у Бучачі,бучачани вже хвилюються до кого тепер підуть зі своіми проблемами,адже усі вже звикли до такого доброго,справедливого керівника,який не лише в райвідділі лад тримає ,а й людям допомогає.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top