Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Управляти країною може навчити книга

Управляти країною може навчити книга

Сьогоднішню владу керувати країною може навчити книга. Збірку документів про події 1917-1918 років презентували тернопільській публіці. Як це відбувалося, дивіться далі.

Збірка записів, документів і праць Романа Млиновецького, який свого часу жив у Кременці, дуже актуальна для сьогоднішніх подій в Україні. Чи не всі політичні кроки періоду українських визвольних змагань 1917-1918 років відображаються в сучасній ситуації у державі.

ОЛЕГ ГЕРМАН, письменник:

«Помилки того часу – це є у великій мірі суб’єктивні помилки певних політичних громадських лідерів, таких як Винниченко, таких як Грушевський, таких як Петлюра, Скоропадський і т.д. Не можна з них робити богів. Нам потрібно детально вивчити всю історіографу їх життя, зрозуміти, що вони робили добре і віддати належне, побачити, що вони робили хибне і зробити висновки, щоби не повторити».

ВОЛОДИМИР ВЕЛИЧКО, заступник голови ГО «Народна рада»:

«Наші лідери, яких ми називали, не ставили перед собою питання самостійної України. І тому ми її не мали. Ми цією книжкою хотіли залучити громадськість, будем говорити українців, до розмови, думати, чому так сталося, і зробити висновки із цього, як ми повинні себе поводити далі».

Автори збірки рекомендують всім державним діячам України прочитати видання. Особливо на помилки тогочасних політиків варто звернути увагу керівництву держави. А вже за кілька днів книгу покажуть всім бажаючим у Тернополі.

ВАСИЛЬ ВАНЧУРА, директор видавництва:

«Ми хочемо зробити таку презентацію книжки для більшого загалу людей. Просто хочеться, щоб люди прийшли, щоб люди почули. На цю презентацію приїжджає його дочка з Бразилії Маргарита, приїжджає Андрій Гайдамаха, я думаю, всі чули його прізвище, він приїжджає тому, що раз – знає близько родину, і друге – він вчився з Маргаритою в гімназії, приїжджає дослідниця з Чернігова, творчості».

Презентація «Нарисів з історії українських визвольних змагань 1917-1918 років» відбудеться 20 липня, о 17.00 год. в обласній філармонії.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top