Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі люди з обмеженими можливостями демонстрували «силу духу»

У Тернополі люди з обмеженими можливостями демонстрували «силу духу»

Навіть отримавши травму можна жити активно. Люди, які втратили своє здоров’я на виробництві, 24 липня демонстрували силу духу. Одноіменні змагання вже вдруге провели у Тернополі.

ГРИГОРІЙ РАДЗІХ, голова оргкомітету:

 «Ми сьогодні робимо таке маленьке свято для тих людей, які, в силу різних обставин, своєї долі, втратили те, що найцінніше – це здоров’я. І нам довелося їх десь переконувати в тому, що тим життя не закінчується. Тому ми запросили їх, і вони відгукнулися. І показали… От наші змагання називаються «Сила духу». Оцю свою силу духу, оцю свою таку стійкість».

Метою змагань, каже Григорій Радзіх, є не стільки кубки чи медалі. Головне, щоб люди повірили в свої сили. І якщо минулого разу учасників назбиралось 11, то зараз – близько 40. Люди приїхали з різних куточків Тернопільщини. Чимало з них – спортсмени-аматори. Кажуть, така спартакіада – не лише нагода випробувати себе, а й вдосталь поспілкуватися та зав’язати нові знайомства.

В’ЯЧЕСЛАВ ПОДУНАЙЧУК, учасник змагань (м. Ланівці):

«По духу, по поклику сам – спортсмен. Навіть вчився в Києві, то захищав дипломну роботу по спорту саме. І завжди виступав на змаганнях. Легка атлетика, теніс, шашки… В нас зібралася команда оптимістів. Хлопці налаштовані показати хороший результат».

МАРІЯ СОРОКА, учасниця змагань (м. Тернопіль):

«Я перший раз беру цього року участь в змаганнях. Ніби організація гарна, так всьо нормально. Чого я погодилася? Ну, хочеться вести якийсь такий нормальний, активний спосіб життя.  І погодилась спробувати свої сили

Змагалися у 6 видах спорту.

ГРИГОРІЙ РАДЗІХ, голова оргкомітету:

«Ми проводимо змагання з таких видів спорту як армреслінг, настільний теніс, дартс. Будемо виявляти найсильніших в турнірах з гирьового спорту, шахів і шашок. Тобто, такі види спорту, які є доступні для наших людей з обмеженими можливостями».

Перше місце у загальнокомандному заліку здобули тернополяни. Друге поділили між собою команди з Чортківського та Заліщицького районів. Третіми стали представники Підволочиського району. Переможці змагань поїдуть на Всеукраїнську спартакіду, яка відбудеться в Ужгороді в середині вересня.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top