Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі продовжують оновлювати світлофори

У Тернополі продовжують оновлювати світлофори

У Тернополі продовжують замінювати старі світлофори на нові –світлодіодні. Приблизно від початку цього року, повідомляють в комунальному підприємстві «Тернопільміськсвітло», таких облаштували вже 10. Тепер встановлюють світлофори на вулиці Збаразькій, де, нагадаємо, триває капітальний ремонт.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Ми мали, взагалі, ставити світлофор на вулиці Слівенській. Але, так як зараз там є інтенсивний рух, то ми вирішили поставити цей світлофор біля 6 магазину, біля Збаразького перехрестя, на вулиці Збаразькій, тому що там зараз руху немає, і там дуже зручно його міняти».

Щоб завершити роботу на цій ділянці, каже Олег Лехіцький, потрібно близько 2 днів. За словами чиновника, такі світлофори набагато вигідніші. Крім того, усі автоматичні регулювальники руху під’єднують до єдиного пункту управління.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«По-перше, вони набагато економічніші. Вони в 10 разів менше споживають електроенергії. Це раз. А друге – ми маємо апаратуру, яка відслідковує роботу нових світлофорів. Ми бачимо на моніторі, він включений чи не включений, в якому режимі. І ми можемо дистанційно впливати на режим цього світлофора».

Після світлофора на Збаразькій залишиться оновити ще близько 30-ти. На черзі – світлофор на вулиці Слівенській. Щодо часу – то, каже Олег Лехіцький, хотілося б завершити заміну світлофорів у місті до кінця цього року. Однак все залежить від фінансів.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top