Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Художниця Наталя Басараб представила нові роботи
Художниця Наталя Басараб представила нові роботи

Художниця Наталя Басараб представила нові роботи

Маленькі копії найвідоміших людей світу представила художниця Наталя Басараб. Також на виставці, що триватиме протягом місяця в обласному художньому музеї, можна переглянути недавні живописні роботи митця.

Одрі Хепберн, Мерилін Монро, Софі Лорен, Людмила Гурченко – це ще не увесь перелік знаменитостей, чиї копії можна зустріти на виставці Наталі Басараб. Виготовляє художниця також ляльки місцевих зірок. Для прикладу, собою могла помилуватись актриса драматичного театру Віра Самчук. Наталя Басараб розповідає, створює ляльки з пластику. Це допомагає їй краще відтворити риси обличчя. Ляльки, ділиться художниця, бувають вередливими, тому час-від-часу їх необхідно виставляти.

НАТАЛІЯ БАСАРАБ, художник

«Ляльки, знаєте, то особлива розмова, тому що ляльки, вони завжди готуються, коли вони на виставку, їх треба одівати, їх треба, як там кажуть про ляльки, що вони, коли довго ляльку поставити, вона просто обіжається і може зламатись. В ляльок особлива енергетика».

Художниця Наталя Басараб представила більше двадцяти живописних робіт та близько тридцяти ляльок. Над картинами працювала останні п’ять років, над ляльками – десять. Презентувала художниця також одну композицію з пір’я.

ІГОР ДУДА, директор Тернопільського обласного художнього музею

«В особі Наталі Басараб ми маємо справді художницю, творця, не пересічну жінку, безперечно, яка не просто шукає, а найшла себе в творчості, в мистецтві».

Полюбляє Наталя Басараб малювати архітектуру та жінок у капелюшках. Розповідає, це приносить їй найбільше задоволення.

МАРІЯ КАРПИК, поетеса

«Така клопітка робота зараз дає свої плоди. І всі, напевне, це помітили».

ВІРА САМЧУК, заслужена артистка України

«Бог й створив нас, щоб ми до того тягнулися, щоб себе удосконалювали. От якраз ці картини, вони на це настроюють, вони до цього тягнуть людину. І відволікаєшся від того всього, і хочеться дивитися на світ іншими очима».

Експозицію від тернопільської художниці Наталі Басараб можна переглянути в обласному художньому музеї до 10 серпня.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top