Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Біля заводу «Оріон» торгують незаконно, але підприємцям немає чого хвилюватися

Біля заводу «Оріон» торгують незаконно, але підприємцям немає чого хвилюватися

На території біля  заводу «Оріон»,  де овочами та зелениною уже так звикли закуплятись мешканці сусідніх мікрорайонів, торгують без документів. Про це заявили у міськраді. Приватне підприємство, контролери якого збирають плату з продавців, цю ділянку брало в суборенду в заводу «Оріон». Який у свою чергу мав відповідний договір на обслуговування даної території.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ,  начальник міського управління муніципальної поліції:

«Перевіркою було встановлено, що договір між міською радою і заводом «Оріон», автоматично і договір суборенди, загубив свою чинність, тобто термін дії припинився в жовтні місяці 13 року. Там зараз діяльність проводиться незаконно. Крапка».

Із закінченням договору, мали б припинити і діяльність, кажуть у міськраді. Однак цього не сталося. Сьогодні чиновники шукають можливість узаконити торгівлю на цій території. Тому кажуть, підприємців ніхто не чіпатиме. Вони й надалі зможуть тут працювати.

БОГДАН ЯСЕНОВСЬКИЙ,  начальник міського управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів:

«Шукається можливість узаконення даної площадки, де здійснюється торгівля, для того, щоби люди могли спокійно сплачувати і займатися своєю діяльністю і надалі».

Перенесення ринку чи припинення його роботи сьогодні у міськраді навіть не розглядають. Наразі на меті у чиновників зробити так, щоб люди працювали в межах законодавства.

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top