Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Збаражі відзначили день народження Устима Голоднюка

В Збаражі відзначили день народження Устима Голоднюка

Вчора йому б виповнилось – 20. Юний, завжди усміхнений, таким Устима Голоднюка, хлопця зі Збаража, якого жорстоко розстріляли 20 лютого у самому серці столиці, пам’ятатимемо завжди. В його рідному містечку мешканці відзначили день народження Героя Небесної Сотні.

З перших днів він був на Майдані. 22 листопада поїхав у столицю і залишився до 20 лютого. В цей день під час масових розстрілів Устим допомагав пораненим та відтягував загиблих. Куля снайпера влучила у голову і пробила його блакитну миротворчу каску. Зранку він домовився з батьком, що ввечері разом поїдуть додому, але не судилося…

ВОЛОДИМИР ГОЛОДНЮК, батько Устима:

«З перших днів, я вам скажу, що 22 листопада приїхав на Майдан і до 20 лютого, коли загинув. Завдяки Устиму в мене з’явилося дуже багато друзів, я пізнав дуже багато хороших людей. Моя дитина дає приклад мені».

Громада Збаража зібрала кілька тисяч підписів аби Устиму Голоднюку та й усім Героям Небесної Сотні присвоїли звання Героїв України.

ВОЛОДИМИР ГОЛОДНЮК, батько Устима:

«Ми зібрали, ініціативна група району зібрала підписи, кілька тисяч збаражчан, які хочуть, щоб звання Героя присвоїли не тільки Устиму, але й всій Небесній Сотні. Вони таки йшли з ім’ям України на устах, гинули, вони Герої цієї держави і іншого звання у них не може бути».

38 сотню Самооборони Майдану, в складі якої був Устим, назвали на його честь.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top