Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Україні не знайшлося рівних тернопільським віндсерфінгістам

В Україні не знайшлося рівних тернопільським віндсерфінгістам

Наприкінці липня у місті Вишгород, що на Київщині відбувались змагання на Кубок України з вітрильного спорту в Олімпійських номерах програми. Наші спортсмени з-поміж усіх 9 видів змагались тільки на вітрильних дошках. Їм вдалося вибороти найвищі нагороди у своєму класі.

ОЛЕКСІЙ НИЖЕГОРОДОВ, тренер збірної України з віндсерфінгу

«У вітрильній дошці представляли Тернопіль 6 спортсменів. Це були, як відомі спортсмени, у нас є майстер спорту міжнародного класу Саша Тугарєв, він призер чемпіонату світу минулого року,чемпіон України останніх років. Він і переміг у всіх десяти перегонах, які проводились на змаганнях».

Через події в Україні у тернопільських спортсменів зменшилась кількість суперників. Тому зараз рівних у класі нашим серфінгістам немає, каже Олексій Нижегородов.

ОЛЕКСІЙ НИЖЕГОРОДОВ, тренер збірної України з віндсерфінгу

 «Були сумні події, через що кримські спортсмени відійшли. Зараз знизилась конкуренція з донецькими спортсменами, бо вони не мають такої можливості приймати участь. Тернопільська команда і так була сильна і зараз вони продемонстрували, що рівних їм немає взагалі на теренах України».

Попри те, що тернопільські віндсерфінгісти найкращі в Україні, після нетривалого відпочинку вони продовжать тренуватися на ставі, щоб на наступних змаганнях знову вийти в лідери у своєму класі, зазначив Олексій Нижегородов.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top