Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зрадників на корветі «Тернопіль» не буде

Зрадників на корветі «Тернопіль» не буде

Зрадників на корветі «Тернопіль» не буде. Сьогодні сУдно стоїть під охороною в Південній бухті в Севастополі. Проте надія, що його повернуть екіпажу все ж є. Якщо так станеться, то службу на ньому нестимуть лише моряки, котрі залишились вірними Україні. Тим же, хто перейшов на сторону окупанта на корвет – зась.

З 82 членів екіпажу корвету «Тернопіль» залишились вірними військово-морським силам України 65 чоловіків. Сьогодні вони несуть службу в Одесі, кажуть, нічого їм не бракує. На даний момент усі розташовані на іншому судні, де відпрацьовують задачі, щодо його технічного відновлення, і можливо у вересні вже вийдуть у море.

ОЛЕКСІЙ КИРИЛОВ, т.в.о. командира корвету «Тернопіль»:

«Ми не отримали корабель. В військово-морських силах був, так званий, допоміжний флот, в якому були деякі судна. Але ж на цих суднах, ми всі повинні розуміти, були раніше цивільні екіпажі, вони представляли собою, майже на 90% – це пенсійний вік. Тому корабель з 92 року не ДОКувався, не проходив ремонту, ну і самі розумієте, якщо людина пенсійного віку, то працювати він, як молодий не може. Але корабель знаходиться в не дуже поганому стані. Можливо його відновити, чим ми зараз і займаємось».

В оточені охорони в південній бухті в Севастополі зараз знаходиться корвет «Тернопіль». Про його стан наші моряки нічого говорити не можуть, бо не бачили на власні очі. Надія на те, що колись повернуться на судно є. Проте, 100% там не буде тих, кого сьогодні називають зрадниками.

ОЛЕКСІЙ КИРИЛОВ, т.в.о. командира корвету «Тернопіль»:

«Мне трудно ответить на этот вопрос, потому что предатели есть предатели, это значит, если второй раз поверить предателю, это значит вложить нож ему в руку».

Моряки приїхали в наше файне місто привітати тернополян зі святом. І якби зараз не було важко, війна обов’язково закінчиться, а окупанти зникнуть з українських земель, переконують офіцери. Адже після дощу завжди виступає веселка.

ОЛЕКСІЙ КИРИЛОВ, т.в.о. командира корвету «Тернопіль»:

«Військово-морські сили на зло нашим ворогам: були, є і будуть. Будуть знаходитись з Чорному морі та в інших морях та океанах світових».

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top