Ви знаходитесь: Головна / Новини / З наступного тижня на Збаразькій відновлять рух

З наступного тижня на Збаразькій відновлять рух

16 червня почали знімати бруківку на вулиці Збаразькій та готувати цю ділянку дороги до асфальтування. Майже через два місяці роботи комунальним службам Тернополя вдалося вийти на фінішну пряму.

ВОЛОДИМИР МАЛКО, керівник КП «Міськшляхрембуд»

«Тут зроблено: основа щебня білого, і частково положено чорний щебінь. Ще залишилось положити асфальтобетон і дорога буде готова до проїзду».

Роботи на вулиці Збаразькій залишилось не так вже й багато. Там вже облаштовують зупинки громадського транспорту та готуються стелити перший шар асфальту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми йдемо, в принципі, по графіку. Невеличкі відставання вийшли через те, що були невеличкі затримки з фінансуванням. Сьогодні готуються до облаштування проїзного шляху до зупинки громадського транспорту. З іншого боку, там буде зупинка на схилі. Вона робиться з бруківки, яка раніше знімалася. Плануємо, що не пізніше четверга поставити вже нижній шар асфальту. Якщо погода нас не підведе, то тоді на понеділок вже можна розраховувати на верхній шар асфальту і вже наступного тижня в принципі відкрити рух по вулиці Збаразькій».

Окрім проїжджої частини на Збаразькій ремонтують і пішохідну.  Ходити оновленими тротуарами, тернополяни зможуть вже на День міста, зазначив Сергій Надал. Загалом на капітальний ремонт Збаразької планували витратити 6 мільйонів 300 тисяч гривень. Проте, частину коштів вдасться зекономити, каже міський голова. Бо, матеріали придбали дешевше, ніж сподівалися.

Автор: intb

2 коментарі

  1. Правник

    Значить ще не все вкрали.

  2. Правник

    Пройде, якщо ви не корупціонери!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top