Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / На аукціоні продавали картини, щоб допомогти армії

На аукціоні продавали картини, щоб допомогти армії

Вісім тисяч гривень на потреби українських захисників. Саме таку суму зібрали на мистецькому аукціоні, де з-під молотка пішло шість картин відомих тернопільських художників. Побували на заході і роздивились полотна і наші кореспонденти.

До суми вісім тисяч гривень, виручених з продажу картин, входять також гроші, працівників закладу, де проводився аукціон, вони пожертвували одноденною зарплатою. Загалом, розповідають організатори, ще напередодні проведення аукціону, визначили куди підуть кошти.

ЛЕОНІД ЄВСЕЄВ, організатор:

«Перший напрямок це батальйон «Тернопіль», на теплий одяг. Ми розуміємо, що зараз холодає, а вони всі в літній формі. Тож частина коштів піде на батальйон «Тернопіль». Друга частина коштів піде на знеболюючі засоби на передову, на добровольчий батальйон «Азов», нашим тернопільським хлопцям».

Ідея проведення торгів належить членам спілки художників. Вони виставляли найкращі свої роботи. Кажуть, оцінювали картини не надто дорого. Стартували полотна від двох тисяч гривень. Захід відбувся вперше, проте не востаннє, зазначають митці.

 ІГОР ДОРОШ, голова правління Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України:

«Тут присутні 15 художників. Не тільки члени нашої організації, тобто ми давали рекламу і запрошували всіх, хто згодиться, професійні художники, які на сьогоднішній день займаються образотворчим мистецтвом, щоб взяли в цій акції участь. І зголосились».

Загалом членів обласної організації спілки художників – 50. Тому на наступному аукціоні очікують більшу кількість учасників та й покупців, звичайно ж.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top