Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На вул. Збаразькій більше не трястиме

На вул. Збаразькій більше не трястиме

Ремонт чи не найбільш завантаженої вулиці Тернополя завершили. Оновлену Збаразьку відкриють вже в неділю. Сьогодні там достелили останні метри асфальту.

Відома тернополянам бруківка, два місяці ремонту, об’їзд іншими вулицями – тепер все це позаду. Нова дорога на Збаразькій готова зустрічати водіїв та пасажирів. Замість базальтового покриття там постелили асфальт. Частину бруківки залишили тільки на одній із зупинок громадського транспорту.

ВОЛОДИМИР МАЛКО, директор КП «Міськшляхрембуд»:

«Бруківку залишили на такому трошки склоні, де більш гальмівний шлях. І от тролейбус, він важкий, маршрутки, якщо загружені людьми, вони як приторможують перед зупинкою, то робилась така хвилька. З метою усунення цього недоліку ми облаштували зупинку з тої шашки, яка була знята звідси, перемостили її і зробили на бетонній основі і все, і вона буде служити».

В рамках капітального ремонту дороги замінили й мережі під нею. Оновлені труби, кажуть фахівці, прослужать не менше півстоліття.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляди міськради:

«Робота проведена, так як ви вже знаєте, з повною заміною всіх інженерних мереж. Гарантія на інженерні мережі – 50 років. Дорожній одяг, на нашу думку, повинен відслужити не менше 15 років. Так що вулиця буде також однією з прикрас нашого міста Тернополя».

Остаточної суми, витраченої на ремонт Збаразької, ще не підбили, кажуть міськпосадовці. Та вже бачать, що витратили менше, ніж очікували.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ще немає кінцевого підрахунку витрачених коштів, але ми вже бачимо, що на сьогоднішній день в нас економія по кошторису відповідно до того, що було заплановано по проектній документації, ми вийшли з певною економією. Тому цю суму коштів зможемо спрямувати або на інші дороги, або на якісь двори в м. Тернополі. Економія за рахунок більш раціонального використання. Тобто є речі, які можна було робити, є речі, які можна було не робити, є речі, які можна було зробити дешевше, використовуючи інші матеріали».

Рух транспорту вулицею Збаразькою відновлять у неділю, 24 серпня. Наступного тижня нанесуть нову розмітку. Ремонтують там і тротуари. Та для пішоходів їх перекриватимуть почергово.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top