Ви знаходитесь: Головна / Новини / На День міста заквітчали парк Національного Відродження

На День міста заквітчали парк Національного Відродження

Кращими квітковими композиціями учора зацвіла Україна. Свято квітів, приурочене Дню міста, відзначали у парку Національного Відродження.

Поле не тільки співоче, а й квітуче. Учора на кілька годин парк Національного Відродження перетворився на великий розкішний сад. От тільки замість рослин були шини, солдати та зброя. Цьогорічне свято квітів вирішили повністю присвятити подіям в країні. Саме тому такі військові елементи стали доповненням до квіткових композицій.

МИХАЙЛО ДЕРЕВОРІЗ, директор приватного підприємства

«Це є елементи Майдану. Це є шини, це є попіл після згоряння шин, це є солдат військовий. Замість зброї у нього в руках букет квітів».

На день усі охочі, від студентів і до підприємців, могли перевтілитись у садівників.

Відтворювали у своїх композиціях, розповідають тернополяни, не лише сумні цьогорічні події. Більшість учасників свята надіються на перемогу, про що свідчать і їхні квіткові творіння.

МАРІЯ БАБ’ЮК, директор Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Ця композиція, яка тут перед Вами, вона символізує перемогу українського народу. І що би наші сусіди не думали і кого би підпільно нам не засилали… Символізує оцей, це не голуб, це – журавель, наш український птах, який, звичайно, стікав кров’ю».

Зустрічали ми заквітчаний герб, стяг та іншу національну символіку. Синьо-жовтим розцвіла також карта України. От тільки Криму на ній вже немає.

Проходимо далі і бачимо справжню українську сім’ю. Вона, розповідають працівники третьої школи, символізує затишок і мир. А сьогоднішній неспокій учителі вирішили зобразити в образі орла.

ЛЮДМИЛА СТАСИШЕН, заступник директора Тернопільської ЗОШ №3

«Своєю композицію ми хотіли зобразити українську родину, традицію українського народу. Ну, і Ви, напевне здогадались, що в образі орла ми хотіли відобразити агресора, який, скажімо, зараз веде неоголошену війну з нашою країною».

Зобразили орла у своїй роботі і працівники агропромислової компанії. Проте, тут цей птах має зовсім інше значення.

ТЕТЯНА ОРЛОВА, працівник однієї з агропромислових компаній

«Змія – це символ у нас війни, орел – завжди птах миру. І ми хотіли показати, таким чином, що зараз така ситуація в країні».

Переможця цьогорічного свята квіткових композицій визначатимуть згодом.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top