Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Лановеччині будують новий елеватор
На Лановеччині будують новий елеватор

На Лановеччині будують новий елеватор

Розвитком сільського господарства активно займаються на Лановеччині. В районі триває будівництво нового потужного елеватора. Восени, обіцяють, перше зерносховище уже буде працювати. Попереду встановлення іще кількох. За будівництвом слідкувала й наша знімальна група.

Потреба в будівництві нового елеватора була, кажуть в районі. Врожайність цьогоріч на високому рівні. Тому перемовини про спорудження зерносховища велись не один місяць.

ІВАН ДРУЗЬ, голова Лановецької районної держадміністрації:

«Загалом врожайність в господарствах від 70 до 90 центнерів з гектара, це – ярі та озимі зернові. Є господарства, де фактично на 95 відсотків збір завершений, але про остаточні результати говорити поки що рано».

Елеватор буде обслуговувати дев’ять тисяч гектарів Лановецьких земель. Про якість зерна, кажуть працівники, турбуватись не варто. Сховище будують надійно, й служити воно повинне кілька років. Складатись елеватор, пояснюють агропрацівники, буде із кількох силосів. На даному етапі триває спорудження першого.

БОРИС ГАСЮК, заступник директора агрофірми:

«Зараз здійснюється, ви бачите, перший етап будівництва елеватора, який має бути розрахований на 47 тисяч, але він поділений по частинах. Це – перша частина, яка цього року має бути здана десь приблизно в жовтні місяці».

Елеватор, пояснює директор агрофірми, має бути дуже потужним. Вдень прийматиме близько тисячі тонн зерна. Та місткість сховища, розповідає, може й коливатись. Усе залежить від вологості та якості злакових культур.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top