Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині вандал розтрощив могили
На Тернопільщині вандал розтрощив могили

На Тернопільщині вандал розтрощив могили

Розтрощені могили, поламані хрести. На Тернопільщині нетверезий молодик подебоширив на кладовищі. Що спонукало до відвертого вандалізму двадцятирічного мешканця Козівського району, деталі просто зараз.

Двадцятирічний мешканець села Вівся Козівського району пізно вночі повертався з магазину додому. Він був напідпитку. Йшов повз новобудову церкви, там на подвір’ї знайшов дошку. Далі попрямував на цвинтар і цим же дерев’яним знаряддям почав руйнувати хрести. Зранку односельчани з цього приводу підняли ґвалт.

ОЛЬГА РЕГА, сільський голова с. Вівся:

«Десь в половині восьмої ранку, зателефонував житель села ,що на кладовищі зруйновані дерев’яні хрести. Я прийшла, подивилася і зателефонувала нашому дільничому».

«Хрести, зловмисник, мабуть ламав доскою. Бо дальше по напрямку могил знайшли експерти кусок дерев’яного бруска. От бачите, тут зруйнований пам’ятник, тут також позбивані таблички, порозламувані хрести».

Про те, хто саме міг таке вчинити, мешканці села навіть не здогадувались.

ІГОР ОЛІЙНИК, мешканець села Вівся:

«Я вважаю, що нормальна людина такого не могла зробити. Я не знаю, як таке можна зробити на цвинтарі з хрестами. Люди це сприйняли з великим сумом».

А цією людиною виявився молодик, мешканець того ж села.  Внаслідок його хмільної діяльності постраждало дванадцять родин. Для чого він це робив – не знає.

підозрюваний:

«Мені щось в голову нахлинуло, я пішов собі взяв якусь лату, там стояла біля церкви і почав ламати ті хрести. Хочу ще одне сказати, що коли я був п’яний я не соображав, що робив в той час, я дуже про то шкодую, прошу вибачення».

Щодо підозрюваного порушено кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top