Ви знаходитесь: Головна / Новини / Освітяни підбивали підсумки минулого та планували новий навчальний рік

Освітяни підбивали підсумки минулого та планували новий навчальний рік

Підбивали підсумки та ділились планами на майбутнє – сьогодні освітяни міста вирішували, яким буде новий шкільний рік. Говорили також про навчання у суботу, дитячу безпеку та патріотичність.

Символічно конференцію освітяни розпочали з українського гімну і покладання квітів до пам’ятників Тараса Шевченка та Івана Франка. Вшанували також героїв Євромайдану. А потім – до роботи.

Найбільш актуальними темами були навчання у суботу, дитяча безпека та виховання у малечі патріотичності.

Уроки у вихідний вирішили проводити не щотижня; канікули, як думали спочатку, також не триватимуть два місяці. Та до можливого відключення газу, а отже до раптових змін навчальним закладам радять у міській раді все ж підготуватися.

Самі ж освітяни, розповідають, до першого вересня готові. У школах викладатимуть нові дисципліни, а в садочках відкрили дванадцять додаткових груп. На навчальний рік, кажуть педагоги, мають ще багато інших планів.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«Ми обговорюємо запровадження закладів різних форм власності, відкриття приватних закладів і в дошкільній освіті, і школи-сади – це навчально-виховні комплекси. Маємо плани на майбутнє».

У важкий для країни час особливо уважними освітяни будуть й до дитячої безпеки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тому ми починаємо впровадження програми по додатковому забезпеченню шкіл, встановлення систем відеоспостереження, встановлення тривожних кнопок і посилення охорони всіх закладів освіти: і садочків, і дитячих шкіл».

Традиційно навчання у школах розпочнуть із першого уроку. Його, радять освітянам, провести на тему «Україна – єдина країна». Любити та поважати свою державу учнів також навчатимуть цьогоріч на новій дисципліні «Я у світі».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top