Ви знаходитесь: Головна / Новини / Потребуючим дітям подарували шкільне приладдя
Потребуючим дітям подарували шкільне приладдя

Потребуючим дітям подарували шкільне приладдя

Подбали про найменших. Майже сто учнів сьогодні отримали шкільне приладдя від благодійного фонду «Карітас». Аби підготувати дітей із соціально-незахищених сімей до нового навчального року, доброчинці уже вдвадцяте організовують акцію «Шкільний портфель».

Десятирічна Русланка вперше відкриває свій пакунок із подарунками при нас.

РУСЛАНА, учениця 4 класу

«Фломастери, фарби, зошити, олівці кольорові, альбом для малювання і там ще багато дуже зошитів».

Нове шкільне приладдя, каже дівчинка, їй дуже до вподоби. Та особливо до душі Русланці припав рожевий портфель. Що її донька готова до першого вересня, радіє і мама четвертокласниці.

АЛЬОНА, мама Руслани

«Ми так дуже часто не ходимо сюди, хіба подзвонять. А подарунки получаємо і на Паску, і шкільний портфелик».

Акцію «Шкільний портфель» благодійний фонд «Карітас» проводить щороку. Це уже вдвадцяте дітей із малозабезпечених сімей, а також сиріт, готують до першого вересня.

Щоденники, зошити, олівці та фломастери подарували майже ста потребуючим учням. Отець Андрій бідкається, хотіли допомогти більшій кількості. Та усі кошти йдуть на потреби армії.

Не лише матеріально забезпечити, а показати свою любов і підтримку, мали на меті в благодійному фонді.

АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»

«Наприклад, коли моя дитина всім забезпечена, і своїй дитині я все купив, я зумів ще подумати щорічно, що є діти, які є дійсно в потребі, є діти, яких батьки, можливо, і не мають такої спроможності і достатності».

Серед ста дітей, які отримали шкільне приладдя, були також ті, що переселились у наше місто зі східних областей та Криму.

НАТАЛІЯ МАСНИК, керівник проекту «Допомога переселенцям» ТБФ «Карітас»

«Ми опікуємося родинами-переселенцями зі східних областей України. На сьогоднішній день в нас є на обліку дванадцять родин. Ми їх забезпечуємо одягом, продуктами харчування, частково медикаментами, також шкільним приладдям сьогодні».

Нещодавно в благодійний фонд звернулася також багатодітна сім’я із Краматорська. Вони очікують на ще одну дитину. Тому усім охочим допомогти батькам, «Карітас» просить звертатись безпосередньо до них.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top