Ви знаходитесь: Головна / Новини / Президент оголосив про розпуск Верховної Ради. 26 жовтня вибори

Президент оголосив про розпуск Верховної Ради. 26 жовтня вибори

І знову вибори. Вчора ввечері Президент України Петро Порошенко офіційно оголосив про розпуск Верховної Ради. І вже двадцять шостого жовтня цього року громадяни обиратимуть склад нового Парламенту.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України:

«Вибори – найкращий спосіб люстрації. Починати очищення слід з найвищого законодавчого органу. Теперішній склад Верховної Ради протягом півтора року був опорою Януковича і більшість цих депутатів ухвалювали диктаторські закони, які забрали життя Небесної Сотні. За це треба нести відповідальність і кримінальну, і політичну. Чимало депутатів, які засідають або числяться в Раді, якщо не прямі спонсори та спільники, то симпатики бойовиків-сепаратистів. Навіть на оголошення мобілізації та на оголошення визнати днр і лнр терористичними організаціями, ледь-ледь нашкребли 232 голоси. А де решта? Не секрет, 5 колона складається з десятків, нібито, народних депутатів, тільки вони представляють інтереси явно не того народу, який їх обирав. Хіба таке можна терпіти, хіба так можна виграти війну».

Нагадаємо, що 24 липня розпалася коаліція. Відповідно до Закону протягом місяця повинна була створитися нова, проте цього не сталося. Петро Порошенко скористався своїм конституційним правом розпустити Раду та оголосив про позачергові парламентські вибори. Також, зазначив Глава держави це була одна із умов Майдану.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top