Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Приватна ортопедія допомагатиме державній?

Приватна ортопедія допомагатиме державній?

У Тернополі лікуватимуть кінцівки за новими сучасними методами. Такі послуги пропонує пацієнтам ортопедична клініка, яку відкрили в лікарні швидкої допомоги. Яку ще допомогу надаватимуть у відділенні, знають наші кореспонденти.

«Впав, отямився, гіпс» – приблизно за такою схемою потрапила на лікарняне ліжко пані Дана. Проте одним лише гіпсом падіння жінки не обійшлося.

ДАНА ЛЮТА, пацієнтка:

«Впала і все собі там. Три переломи в мене було. Була важка операція, але, Богу дякувати, вже, можливо, на завершальній стадії. Бо я від 3 червня не ходила, а сьогодні я пішла вже».

Сьогодні пані Дана вже радісно посміхається і продовжує проходити курс реабілітації в ортопедичній клініці.

ДМИТРО ТУГАРОВ, реабілітолог:

«Зараз йде динамічна нагрузка, запускаються м’язи, покращується сенсо-моторна функція м’язів».

У новій ортопедичній клініці сподіваються, що працюватимуть на засадах державно-приватного партнерства. Адже, враховуючи економічну ситуацію в країні, каже головний лікар закладу, варто шукати нові шляхи вирішення проблем у медицині, залучаючи приватників.

АРКАДІЙ ЯВОРСЬКИЙ, директор ортопедичної клініки:

«Якщо до нас будуть звертатися люди, потерпівші під час бойових дій в АТО, ми будемо старатися максимально безкоштовно надати людині допомогу. Звичайно, що планується проводити досить широкий спектр оперативних втручань, починаючи від мікрохірургічних операцій, любих травматологічних операцій, артроскопічних операцій».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тут зможуть пройти безкоштовно лікування і реабілітацію всі учасники АТО. Тобто всі тернополяни, які зараз беруть участь там, будуть мати можливість проходити лікування і реабілітацію безкоштовно. Крім того, визначається група категорій соціально-незахищеного населення Тернополя, які будуть мати можливість також проходити лікування тут безкоштовно або з наданням певних знижок в лікуванні. І якщо буде можливість, тобто будуть вільні палати, вільні місця, а буде потреба пролікувати когось з учасників АТО, які не є тернополянами, то я думаю, що це питання також буде вирішено».

Залучати приватну медицину до розв’язання державних проблем радять і фахівці з інших областей.

ДМИТРО ЯКИМ’ЮК, позаштатний травматолог департаменту охорони здоровя Чернівецької ОДА:

«В нашій області так, звичайно, є фахівці, які працюють теж на високому рівні. Але все таки, напевно, майбутнє медицини на Україні не тільки за державною сферою обслуговування пацієнтів, а за приватною медициною. Тому що вона буде більш чутлива до пацієнта, вона буде більш прогресивна в плані розвитку».

Нова ортопедична клініка приймає пацієнтів у приміщенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги, що на вулиці Шпитальній,2.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

2 коментарі

  1. Зиновій

    Шановні тернополяни можливо хтось оперувався у приватному ортопедичному центрі у Яворського Аркадія?
    P.S. НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

  2. Валентина

    я оперувалась,дякую лікарям Яворському А.В. Тугарову Ю.Р та всьому обслуговуючому персоналу за те що вони допомагають нам відчути себе потрібними людьми після операцїї.
    P.S. провела заміну обох кульшових суглобів…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top