Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ремонти на дорогах Тернопільщини – тривають

Ремонти на дорогах Тернопільщини – тривають

Тернопільщина займає третє місце в Україні по кількості ямкового ремонту. Завдяки об’єднанню коштів місцевих та державного бюджетів, вже вдалось впорядкувати декілька проблемних автошляхів області. До завершення літа, всіма можливими способами, планують закінчити знищену «львівську трасу».

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Об’їзна Мишкович, тобто всі знаємо, дорога державного значення першої категорії. Зараз там тривають роботи, для нас це дуже важливо, бо фактично дорога майже зруйнована і плануємо все таки закінчити тернопільську ділянку «Тернопіль-Львів» різними способами, в різному виконанні. Ну і дуже багато об’єктів ще закінчилось підходів і під’їздів до наших туристичних об’єктів».

Першочергово спрямували кошти на ремонт доріг державного значення та на ті ділянки, де найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Загалом, вже простелили 14 кілометрів нового покриття, зробили 45 тисяч квадратних метрів ямкового ремонту. На все використали більше 9 тисяч тонн асфальтобетону. Днями завершили роботи на дорозі територіального значення Бучач – Борщів – Скала-Подільська.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

«Тут влаштовано 1000 тонн асфальтобетону, якщо бути точним 1080 тонн асфальтобетону. З середньою товщиною 9 сантиметрів. Зверху облаштована поверхнева обробка, якщо не помиляюся 8 тисяч 566 квадратних метрів поверхневої обробки. Це є поточний середній ремонт, покриття зроблене на роки. Буде слугувати на рівні капітального».

П’ять тисяч кілометрів становить мережа доріг загального користування на Тернопільщині і більше вісімдесяти відсотків з них – зношені, кажуть в Службі автомобільних доріг.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top