Ви знаходитесь: Головна / Новини / Самоврядування Тернопільщини потребує реформ. Допоможуть американці

Самоврядування Тернопільщини потребує реформ. Допоможуть американці

Тернопільщина потребує позитивних змін у багатьох галузях діяльності, доповів голова облдержадміністрації Олег Сиротюк іноземному гостю. Зважаючи на чималий досвід реформування у американців, очільник області розповів про цілі співпраці Тернопільщини з представниками Агентства США з міжнародного розвитку.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Ми націлюємся на ефективний обмін досвідом по реалізації заходів в сільськогосподарській сфері, енергозбереженні, інфраструктурних проектах. В нас є напрацювання, але воно потребує, скажімо так, і матеріального, і інтелектуального підсилення».

Та й населенню, кажуть чиновники, наразі важко звикнути до будь-яких змін.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації

«Протягом 5 років відбувається перший етап – це просвіта і навчання представників органів місцевого самоврядування до життя в нових реалій. Але основна проблема, як уже сказав голова, це інерція базового рівня. Чому, тому що люди, які звикли понад 20 років працювати без повноважень. Вони не готові на 90% переходити до реалізації повноважень».

Вислухавши потреби у розвитку місцевого самоврядування на Тернопільщині іноземний гість пообіцяв невдовзі запропонувати варіанти їх вирішення.

ПЕРЕКЛАД:

ШОН РОБЕРТСОН, представник Агентства США з міжнародного розвитку USAID

«Ми робимо доповідь для USAID щодо розвитку місцевого самоврядування та процесів децентралізації. І маємо зробити деякі рекомендації, щодо майбутніх програм допомоги».

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top