Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Сім’ї учасників АТО не платитимуть за комунальні послуги

Сім’ї учасників АТО не платитимуть за комунальні послуги

50 сесія міськради відбулася відносно спокійно. Без велелюдних пікетів та крику. Проте, взагалі без невдоволених тернополян не обійшлося.

ГАЛИНА ПАНТЮХІНА, тернополянка

«З якою я заявою звернулася в міську раду 29.07 і на сьогоднішній час мені немає відповіді. Порушений Закон про звернення громадян».

СВІТЛАНА ДОБРІКОВА, начальник міського управління організаційно-виконавчої роботи:

«В зверненні є достатньо багато пунктів. Звернення розписані на відповідальних виконавців. Першим виконавцем в зверненні є юридичне управління. До 29.08  відповідь буде надана заявнику».

Виступали на сесії і мешканці мікрорайонів Кутківці та Пронятин. Вони вимагали покращення умов благоустрою. Проте, міський голова зазначив, надавати кошти влада має пропорційно на всі мікрорайони, адже люди живуть усюди. Відповідно і побутові проблеми є у всіх.

МАРІЯ, мешканка мікрорайону Пронятин:

«Ми є мікрорайон, мікрорайон Тернополя! А там стидно заїхати. А до попереднього голови пана Заставного ми не записувалися. Прийшли на прийом, він нас прийняв і сказав: «Добре, я вам зроблю 800 м. дороги». Як він сказав, так він і 800 м. дороги нам зробив».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Якщо взяти фінансування, яке йшло на ці два райони, воно є неменше, а подекуди більше, ніж давались на інші округа, які є в Тернополі».

Серед питань сесії, депутати проголосували і за звільнення учасників АТО та їх сімей від плати за комунальні послуги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Створюється спеціальна комісія, учасники АТО подають документи про те, що вони були учасниками, брали участь, подають свої адреси, де вони зареєстровані в місті Тернополі і відповідно за цими адресами будуть звільнятися від цих платежів».

На сесії також закріпили земельну ділянку біля заводу «Оріон», де відповідно до висновків комісії міськради ведеться несанкціонована торгівля, за комунальним підприємством. І відтепер, люди працюватимуть там законно, та ще й платитимуть за це менше, каже міський голова.

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top