Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополянин шиє унікальну форму для снайперів

Тернополянин шиє унікальну форму для снайперів

Маскувальну форму для снайперів і диверсантів, виявляється, можна пошити вдома. Потрібні тільки зусилля, час і багато ниток. Першим унікальний «волохатий» костюм зробив тернополянин Андрій. Наскільки непомітними будуть бійці в такій саморобній формі, перевіряла наша Олена Юрик.

Ідею пошити костюм для снайперів і диверсантів тернополянин Андрій запозичив з Інтернету. Зараз на рахунку у хлопця дві маскувальні форми. Одна з них уже на Сході.

 АНДРІЙ, пошив 2 маскувальні форми:

«– Костюм як робиться? Зараз він поки що не скріплений, то береться клейковина, на неї викладаються нитки різних тонів: зеленого там, світло-зелений, темно-зелений, трошки світліший і різних тонів коричневого. Потім клейковина з утюжком скріплюється і відповідно прошивається. Тут, на жаль, один шов. – А треба скільки? – Хоча б два шва, а після того кожен оцей стіжок потрібно скрутити ось таким чином, і він тоді намертво сюди сідає. Фактично він не вилізе ні в якому випадку».

На першу маскувальну форму хлопець витратив місяць часу та мішок ниток. Другу, розповідає, пошив набагато швидше – усього за три дні:

«Залишилось ще зі старого комплекту трошки ниток, то верх мені вистачило пошити. Я ще не доробив балаклаву. Балаклава також має бути по контуру обшита. Зараз є передня тільки частина. Для демонстрації цього вистачить».

Під основу краще брати форму оливкового кольору. Вона найменш помітна, розповідає хлопець, тому в ній зручно маскуватись серед дерев:

«Це береться знову ж таки оливкова основа. Беруться відповідно нитки, голка, проселяється нитка, замотується один раз, замотується другий, обрізається і все. Тобто, таким чином, кожен оцей стіжок пропрацьовується. Це дуже довго безмежно, але можна виконати в домашніх умовах, якщо хтось хоче своєму бійцю зробити подарунок. Це можливо».

Маскуватись у цій формі, розповідає Андрій, можна також восени. Але тоді нитки краще використовувати коричневого кольору.

Зараз хлопець намагається знайти однодумців, аби швидше та якісніше шити такі маскувальні костюми:

«– Ми хочемо в Тернополі з хлопцями. Десь зараз шукаємо швейні машинки, шукаємо волонтерів і хочемо зробити в принципі масове виробництво цієї продукції. Десь можливо нам вдасться. Спочатку думаємо підключити вищі навчальні заклади й заклади профтехосвіти, де в них є такі речі, ну, і згодом вільних волонтерів. – Ну, давайте його випробовувати. – Давайте маскуватися вже».

Щоб продемонструвати нам свій саморобний костюм, Андрій ховається поміж дерев. І справді хлопця майже непомітно серед зелені. Знаходимо його тільки по голосу.

Андрій розповідає, ефект буде більшим, якщо на форму поверх ниток зачепити ще й листя. Пробуємо знову і переконуємось – вдруге замаскуватись вийшло краще:

«Дивіться, при можливості, якщо є вільні волонтери, вільні дівчата, хлопці, які б хотіли допомогти армії, звертайтеся безпосередньо. Є така група в Інтернеті «Адекват», або Ви будете бачити мене в пабліку «Від Тарнополя до Тернополя». Я там часто публікуюсь під іменем Андрій Чет, тому Ви можете мене там знайти, зв’язатися десь, я розкажу, як робляться ці костюми».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top