Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни продовжують масово допомагати нашим захисникам на Сході

Тернополяни продовжують масово допомагати нашим захисникам на Сході

Тернополяни продовжують масово допомагати нашим захисникам на Сході. Постійно  з міста та області виїжджають вантажі із продуктами, медикаментами, засобами особистої гігієни. Днями з передової повернулася група добровольців, котрі возили в зону АТО те, що сьогодні необхідно воякам. Їх вражаючі розповіді – просто зараз.

Підтримувати тих, хто сьогодні віддано захищає державні кордони – це обов’язок кожного. На Сході потребують всього, починаючи від обладунків, зброї та техніки, закінчуючи продуктами, книжками і дитячими малюнками, останні піднімають дух вояків.

о. ІВАН ГУНЯ:

«Насправді наші вояки є дуже втомлені, вони потребують духовної і емоційної підтримки, психологічної підтримки. Потребують відчуття потрібності і відчуття того, що їх люблять, що це все є дуже потрібне. Їм дуже важко є насправді, але цей приїзд волонтерів, благословення священика, для них часом є, як золото, як найпотужніша зброя».

Щоденно волонтери, громадські активісти, політики, представники духовенства, хто чим може, допомагає військовим та мешканцям Сходу, котрі опинилися в епіцентрі бойових дій. Всі вони потребують здорового та повноцінного харчування. Відтак, небайдужі громадяни передають чи самостійно привозять в «гарячу точку» багато їжі. До прикладу, корпорація «Агропродсервіс» ініціювала та доставила в зону АТО чималу партію м’ясних консерв.

ВОЛОДИМИР БОЛЄЩУК, представник ГО «Зарваницька ініціатива»:

«Хочу вам передати, хотілось би вам від них передати слова вдячності. Коли вони отримували ті передачі чи іменні, чи те, що ми їм бригаду давали, слова подяки, які там збирають вони відчувають цю турботу, коли до них приїжджають, що все ж таки тут хтось турбується про них. Ходить і збирає цю допомогу і привозить туди, тобто, для них це дуже важливо. Тобто і дальше ми будемо це продовжувати. Збирати і возити безпосередньо туди. Як нам буде вдаватись чим ближче до наших військових».

Активісти переконані, зовсім скоро ворог відступить і кривава війна завершиться. Україна буде вільною, сильною та незалежною державою. А поки потрібно підтримувати і допомагати тим, хто сьогодні забезпечує нам спокій та територіальну цілісність.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top