Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська «Нива» не здобула перемогу та на кілька матчів втратила воротаря

Тернопільська «Нива» не здобула перемогу та на кілька матчів втратила воротаря

Після стартового свистка  футболісти дніпродзержинської «Сталі» показали, хто вестиме гру  відкривши рахунок. На 13 хвилині матчу за фол останньої надії у штрафному майданчику арбітр вилучив з поля єдиного заявленого на гру воротаря «Ниви» Дмитра Іванова. Виконувати роль голкіпера взявся нападник «жовто-зелених» Олександр Семенюк, який не зумів парирувати призначений суддею одинадцятиметровий удар. Перший тайм завершився з перевагою гостей 0:2. У другій сорокапятихвилинці, після ще двох пропущених голів, господарі поля все ж змогли забити у ворота суперника. На 88 хвилині відзначився Ярослав Сворак. А вже у доданий час «Сталь» поставила крапку у поєдинку забивши ще раз. В кінцевому результаті рахунок 1:5 на користь команди гостей.

ВОЛОДИМИР МАЗЯР, головний тренер ФК «Сталь» (Дніпродзержинськ)

«Нам вдалось виконати установку і забити швидкий м’яч. Ну і потім вилучення воротаря. Ми ж не знали, що в «Ниви» один воротар. І фактично гра була зроблена. Там ми вже грали по рахунку. Хоча нашій команді не личить пропускати м’ячі. Так сталося з Херсоном, ми 4:0 вигравали і пропустили, і тут. Нема десь певно досвіду, щоб втримати рахунок. Кожен починає грати, як хоче».

Цього разу футболісти «Ниви» грали, як могли.  Всього на гру команда заявила 12 гравців. Та й зібрались вони не так давно. Оцінивши перебіг матчу виконувач обов’язків головного тренера «Ниви» рахунком гри не здивований. Каже, є футболісти, які в останній момент підвели.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренера ФК «Нива» (Тернопіль)

«Скажу відкрито, 2 агенти мене дуже підвели. Футболісти є, вони з нами тренувалися, я на них надіявся. В кінці документи невідомо де і невідомо що. Тому я не хочу більше з ними співпрацювати.  Вони мені не інтересні. З завтрашнього дня я займаюсь сам. Буду видзвонювати, будем дозаявляти. Скажем так, в нас почалися збори, а на зборах такі казуси бувають».

Наразі тернопільська «Нива» після першого проведеного у цьому сезоні матчу у своєму активі очок немає. Наступну гру «жовто-зелені» проведуть на виїзді з чернігівською «Десною». Поєдинок запланований на 16 серпня.