Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські активісти пікетували Міноборони

Тернопільські активісти пікетували Міноборони

Звільнити землі на сході України до Дня Незалежності не вдалося, тому що наші хлопці там воюють не з ополченцями, а з регулярними військами сусідньої держави. Останні мають відповідне оснащення, бойовий досвід та добре озброєні. На допомогу в зону АТО постійно їздять тернопільські волонтери та активісти. Їхні емоції від побаченого далі.

Навіть незважаючи на численні втрати та невтішні новини, наші хлопці не здаються, віддано захищають кордони України і щоб там хто не казав, воювати вони вміють. Тернопільські активісти, котрі побували в АТО відзнаяають кілька негативних моментів, які заважають раз і назавжди вигнати терористів. По-перше, відсутність належної координації між регулярними Збройними силами та добровольчими батальйонами. Друге – технічне забезпечення наших бійців. Третє – брак  військового оснащення.

ЮРІЙ МОРГУН, представник «Самооборони Тернопільщини»:

«Питання, яке стосується харчування…проблеми виникають тільки в тих частинах, які заблоковані від транспортних доставок. На сьогоднішній день, на передовій, навіть наша остання поїздка засвідчила те, що якихось особливих перебоїв з постачання продуктів харчування немає. А от дрібна військова оснастка є. Це починаючи від каріматорів, прицілів, приладів нічного бачення, тих самих біноклів. Така потреба є».

В зону АТО не можна відсилати новачків військової справи. На Схід повинні їхати підготовлені бійці. Це одна із проблем, яку днями активісти оголосили на пікеті Міноборони у Києві. Там же підняли питання оснащення важкою технікою добровольчих батальйонів.

ЮРІЙ МОРГУН, представник «Самооборони Тернопільщини»:

 «Я не говорю про те, що треба передавати ту бойову техніку безпосередньо добровольчим батальйонам. Чому? Фахівець, який може реально в бойових умовах керувати і використовувати належним чином техніку  – повинен бути підготовленим. В мене немає підтвердження, що такі фахівці є в цих підрозділах, в достатній кількості. Вони є звичайно, але їх недостатньо. Але є інші форми надання допомоги. Можна прикомандирувати до батальйону або батальйон прикомандирувати до регулярних військ і скоординувати їхню роботу».

На прес-конференцію про ситуацію на Сході держави був запрошений і тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного комісаріату Володимир Катинський. Щоправда на зустріч він не прийшов. А до нього було чимало запитань як у спікерів, так і у представників ЗМІ.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top