Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільські військові отримали ще партію бронежилетів

Тернопільські військові отримали ще партію бронежилетів

Військовим з Тернопільщини продовжують передавати спорядження. Цього разу допомогу надала місцева влада.

Більше десятка бронежилетів, каски і тепловізор передали військовослужбовцям, які сьогодні проходять підготовку в Мукачево. Такої допомоги, за словами військового комісара, саме не вистачало нашим хлопцям. Адже незабаром чоловіки мають вирушити на Схід. Спорядження передадуть особисто тим, кому воно адресовано, запевнили у військкоматі.

ВОЛОДИМИР ГУРЮК, міський військовий комісар:

«Цей тепловізор також буде переданий в Мукачево безпосередньо військовослужбовцю, який призваний з м. Тернополя. Він буде оберігати його і тих військовослужбовців, які будуть знаходитися в його оточенні. На даний момент техніка пішла вперед, а застарілими методами 1941-45, або 70-х рр. бій з сепаратистами, з противником, який наступив на нашу країну, ми вести просто не можемо».

Бронежилети і тепловізор придбали за гроші працівників міськради. Виділяють на амуніцію наших вояків і бюджетні кошти.

КАТЕРИНА КАЛУШ, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міськради:

«Купуємо обладнання, в першу чергу, за ті кошти, які зібрали працівники міської ради, комунальних підприємств, освітніх закладів, депутатський корпус. А також на попередній сесії міської ради було прийнято програму на цей рік по забезпеченню бронездатності тернопільського гарнізону. В рамках цієї програми виділено фінансування на рік – 800 тис. грн., на минулій сесії виділили 130 тис. грн. І за ці кошти ми також купуємо і передаємо тим бійцям, які потребують засобів амуніції і захисту, спорядження відповідне».

Щоб знати потреби військовослужбовців, в Тернополі створять інформаційний центр і відкриють гарячу лінію, де збиратимуть і надаватимуть інформацію, що необхідно в гарячих точках.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top