Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські лікарі перейматимуть досвід в Польщі

Тернопільські лікарі перейматимуть досвід в Польщі

Тернопільська лікарня співпрацюватиме з польською. Відповідну угоду сьогодні підписали представники міських влад і медзакладів нашого міста і Тарнува.

Тернопіль і Тарнув є містами-побратимами з минулого року. Тому їх співпраця в багатьох галузях триває вже давно. Та у День міста підписали ще одну угоду – про співробітництво між лікарнями.

ГЕНРІХ СЛОМКА-НАРОЖАНСЬКИЙ, в.о. Президента м. Тарнув:

«У співпраці в медицині маємо вже конкретні задуми. Директори роздумували, що потрібно зробити, аби цю співпрацю реалізувати».

В рамках співпраці медперсонал тернопільської лікарні №2 обмінюватиметься досвідом зі спеціалізованим шпиталем в Тарнуві. У міськраді вважають, завдяки цій угоді якість охорони здоров’я в нашому місті стала ближчою до європейської.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Черговий крок м. Тернополя на шляху до європейської інтеграції, наближення стандартів надання послуг, які є в Тернополі, до європейського взірця. В першу чергу, в охороні здоровя, оскільки поляки вже довший час працюють як страхова медицина. Ми сподіваємся, цей крок ще в нас попереду. Але вже сьогодні наша лікарня може переймати передовий досвід, дивитись, як це працює в Польщі для того, щоб бути готовим до цього перейти в будь-який момент».

Крім підписання угоди, польська сторона передала Тернопільській міській раді пам’ятні подарунки.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top