Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У залізничній лікарні – чергова сварка

У залізничній лікарні – чергова сварка

Баталії навколо залізничної лікарні не вщухають. Цього разу громада виганяла комісію, яка приїхала перевіряти медичний заклад.

Поки головний лікар звільнений, а на його місце не призначили нікого, події розгортаються в кабінеті заступника. Туди прийшли представники Львівської залізниці та, як визначила громадськість, контрольно-ревізійного управління. Тернопільські активісти та частина персоналу закладу, на чолі зі звільненим головним лікарем місцевої залізничної лікарні, не дають комісії працювати.

ОЛЕГ БІЛЕНЬКИЙ, екс-головний лікар відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль»:

«1 серпня гарант України П.Порошенко, за якого ми голосували, підписав закон про зміни до держбюджету, ст. 31 – «заборонити будь-які перевірки в державних установах». Я – державна установа, будь-які перевірки – це значить, чи аудит, чи КРУ, чи санстанція, не важливо, будь-які. Чорним по білому. Їх не може хтось другий трактувати. Цей каже «Ні, ви наші». Які ми ваші? Ми є державний заклад. До 31 грудня заборонити. От приїдуть 1 січня – будь ласка».

ЛЕВ БОРЩАК, начальник служби кадрів і соціальних питань Львівської залізниці:

«Про заборону перевірок, то стосується всіх органів державних, правильно. А за цю перевірку, то є внутрішній аудит, внутрішній».

Та громада виганяє комісію з кабінету «коридором ганьби»:

«Ганьба! Ганьба!»

Надворі люди не заспокоюються і вимагають в залізничників залишити територію лікарні:

«Вчора приїхали, позавчора приїхали – 4 рази вже перевірку зробили. Що, поїхати в Львів, забрати ще цього цигана за бороду вивести звідти, з тої вашої кантори чи що? Хлопці, забирайтесь з миром, їдьте собі, будь ласка, поки всі добрі».

Нещодавно звільнений головний лікар медзакладу має до залізничників й особисті претензії.

розмова екс-головного лікаря лікарні з комісією:

«– Ви тупо звільняєте керівника, не дочекавшись ні пояснень від мене, не дочекавшись розбору того акту ревізії, який ви вчинили нікчемно, який нічого не доказав. Я вам все це заперечив. Ви мені нічого не відповіли, тупо зняли. Чекаємо суду. – От одна фраза Ваша остання правильна: чекаємо суду».

Коли членів комісії з-під лікарні все ж вигнали, активісти вирушили до міської ради. Там намагалися з’ясувати, на яких підставах стоять кіоски зі сторони лікарні на вул. Чорновола. У мерії людей вислухали і порадили свій запит подати письмово.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top