Ви знаходитесь: Головна / Новини / Єдина проблема ремонту доріг на Тернопільщині –відсутність фінансування

Єдина проблема ремонту доріг на Тернопільщині –відсутність фінансування

Ремонт доріг в он-лайні. Зовсім скоро всі бажаючі матимуть зможу подивитись, де і як латають тернопільські автошляхи. На цих ділянках будуть встановлені відеокамери.

Єдина проблема в питанні ремонту доріг на Тернопільщині – це відсутність необхідного фінансування. В цьому році Служба автомобільних доріг отримала 43 мільйона гривень. Для порівняння, минулоріч ця сума сягала 65.

 БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

«Я думаю, що відповідь сама напрошується. Набагато важче. Але хочу сказати, що в цьому році обсяг робіт зроблений набагато вищий, ніж за аналогічний період минулого року. Це з держбюджету, мова йде про держбюджет».

Капітально відремонтовані дороги служитимуть до десяти років. А ось на ямковий ремонт – гарантій нема. Як проходять роботи на автошляхах області незабаром можна буде переглянути навіть сидячи вдома на дивані. Все буде в он-лайні.

 РОМАН САГАН, заступник керівника ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Все буде відображатися в он-лайн режимі. Всі роботи, які будуть проводити підрядники. Кожного дня, наші товариші їздять і дивляться, як проводяться ці роботи, розуміємо, що зараз, в даний момент дуже важке становище в нашій країні, що є недофінансування».

Літній період ремонтних робіт доріг на Тернопільщині ще не завершений. Проте, як «перезимувати» в Службі автодоріг також вже думають.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області:

«Закупляємо вже сипучі матеріали, на даний час є проблема з сіллю. В Україні є два постачальники солі. Це «Крим-сіль» і «Артемсіль». На даний час питання з «Крим-сіль» закрите. «Артемсіль», поки що питання не ясне. На даний час працюємо з кар’єрами. По посипних матеріалах, Вже заготовлено близько 2 тисяч тонн пісчаної суміші».

По планах, на зимовий період потрібно 5 тисяч тонн солі та 23 тисячі – піску.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top