Ви знаходитесь: Головна / Новини / 6 тонн допомоги сьогодні відвезуть на Схід

6 тонн допомоги сьогодні відвезуть на Схід

Бронежилети, каски та взуття від міської ради, продукти, медикаменти та одяг від «Автомайдану». Усе це сьогодні активісти відвезуть бійцям на Схід.

Ще одну допомогу для військових сьогодні відвезуть на Схід. Особливий вантаж – десять бронежилетів четвертого ступеню захисту, кевларові каски, розгрузки та військове взуття. Усе від міської ради. Подаровану амуніцію, розповідають активісти, везуть для штурмового підрозділу. Подбають також і про військових з інших батальйонів. Для них, кажуть, зібрали шість тонн вантажу.

ЮРІЙ ЗАГАЛЮК, член ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Серед них є продукти харчування, які ми збирали по селах, в місті Тернополі, також медикаменти, сигарети, форма, бронежилети, каски, взуття. Один словом, все необхідне для військовослужбовців Збройних сил України, а також там міліцейських спецпідрозділів».

Багато, кажуть активісти, жертвують громади міста та області. Найчастіше це – продукти харчування та одяг. Для купівлі усього іншого, розповідають, організовують акції зі збору коштів.

 ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Ми декілька днів збирали кошти на ринку, також збирали продукти, була проведена акція «Допоможи бійцям АТО». За три дні нашої роботи ми назбирали: за перших два дня – сімнадцять з половиною тисяч гривень, за другий день ми назбирали шість тисяч гривень, і третій день ми назбирали тисячу гривень».

Уже на складі активісти показують нам ящики та мішки із допомогою. Усе це грузять у три автомобілі, які сьогодні відправляться на Схід. Часто допомогу, розповідають активісти, передають навіть і з-за кордону.

 ЯРОСЛАВ ХОМИШИН, активіст ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Дивіться, оцей груз, що Ви бачите, це я збирав в Теребовлянському районі. Оце груз йде на Микулинці. Тернопільські здавали люди нам, носили на штаб в Перемогу нам».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top