Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Автомайдан Тернопіль» проїхав колоною через усе місто

«Автомайдан Тернопіль» проїхав колоною через усе місто

Під вигуки «Слава Україні» та з прапорами на капотах «автомайданівці» проїхали колоною через усе місто. Автопробіг активісти влаштували з метою покращити настрій тернополянам, а також нагадати про себе.

Активісти в патріотичних футболках, а їхні автівки з прапорами на капотах – так учора нагадували про себе «автомайданівці». Колоною через усе місто учасники проїхались, аби підняти настрій собі та тернополянам. Акцію, розповідають, хотіли провести ще на День міста, але завадила погода.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»

«Половина цих автомобілістів, які сьогодні прийняли участь у цьому автопробігу, вони безпосередньо їздять на Схід, возять туди, самі долучаються. Хотілося маленького такого свята, щоб вони також відчули себе в своєму місті потрібними людьми».

Аби не перешкоджувати руху транспорту, колону «автомайданівців» супроводжували також дві машини державтоінспекторів. Усього участь в акції взяли більше сорока автівок.

Автопробіг, розповідають активісти, має не лише розважальний характер.

РОМАН САГАН, заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль»

«Нагадати всім, що «авто майдан» існує, і ми дальше займаємось тим, чим займалися, – збираємо зараз в даний момент продукти харчування, збираємо військову амуніцію».

Участь в акції брали не лише «автомайданівці». Охочі долучитись до автопробігу з’являлись безпосередньо під час руху колони.

Підтримували активістів і їхні дружини.

АЛІНА, дружина «автомайданівця»

«Хочемо просто, щоб люди побачили, що треба підтримувати наших солдат на Сході України, що така ситуація, що люди не повинні бути байдужі до такого».

Під вигуки «Слава Україні» автомобілісти давали дорогу та радо вітали колону з активістами. Такі акції, кажуть «автомайданівці», проводити будуть, але не часто, аби не влаштовувати незручностей.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top