Ви знаходитесь: Головна / Новини / Батьки та дирекція просять добудувати школу мистецтв

Батьки та дирекція просять добудувати школу мистецтв

Добудувати школу мистецтв просять батьки та дирекція навчального закладу. Нагадати про обіцяний третій поверх вирішили символічно – на Свято першого дзвоника учні прийшли із цеглинами.

Прибрані у вишиванки маленькі учні струнко вишукувались на лінійці. Свою школу мистецтв, розповідають, дуже люблять, тому першого вересня чекали з особливим бажанням.

НАСТЯ та НАТАЛЯ, школярки

«– Щоб вона далі була такою красивою. – Щоб кожного року до неї приходили нові учні. – Навчалися багато різних предметів».

ЮЛЯ та ВАСИЛЬ, школярі

«Щоб її ніколи не закривали, щоб вона була довго, мала багато учнів, і щоб за нею добре доглядали, і ніколи вона, щоб не втомлялася, не хворіла, але жила довго і щасливо».

Школа мистецтв – єдина в країні, яка одночасно надає загальну середню та мистецько-профільну освіту. Щороку, кажуть в дирекції, кількість охочих навчатись у них збільшується. Так, для прикладу, сьогодні в перший клас пішло сорок діток.

СОФІЙКА, ТАРАС і ВІКА, першокласники

«Мама з татом вибирали мені. А я цю школу полюбив. Тут гарні вчителі, добрі, лагідні».

Усього освіту здобувають майже чотири сотні учнів. Та навіть зараз, аби навчити усіх, у школі мистецтв не вистачає приміщень. Тому дирекція змушена їх орендувати.

СВІТЛАНА КУЧИНСЬКА, заступник директора школи мистецтв

«Ми навчаємося, як ви бачите, от двоповерхове приміщення нашої школи. Окрім того, ми орендуємо хореографічні зали в Палаці культури «Березіль». Окрім того, наші дітки навчаються у викладачів музичного училища, це вже, хто йде на профільне навчання. Ну, і, звичайно, навпроти приміщення ми орендуємо класи».

Нагадати про обіцяний третій поверх учні та батьки вирішили символічно. На Свято першого дзвінка прийшли із цеглинами, які під час урочистостей поклали під дверима школи.

ОЛЕНА МУДРА, мама школяра

«Але наша школа не має своєї їдальні, вона не має свого спортзалу. Актовий зал без вікон, він замкнений, тобто реально проводити репетиції приходиться навіть в коридорах, в класах».

Не зважаючи на незручності, і батьки, і меценати усіляко намагаються допомагати унікальній школі.

ТАРАС ЮРИК, депутат міської ради

«Я вперше сьогодні в школі мистецтв, але, ви знаєте, настільки приємна і позитивна аура тут панує, що я впевнений в тому, що тут виховуються найкращі діти, що це є майбутнє нашої країни. Кожна Ваша відмінна і добра оцінка – це є цеглина, фундамент і зміцнення української держави».

І після урочистей, учні розійшлися на перший патріотичний урок.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top