Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Благодійна акція об’єднала сотні небайдужих тернополян

Благодійна акція об’єднала сотні небайдужих тернополян

«Фото-патріота» – благодійна акція з такою назвою цього тижня  відбувається щодня біля пам’ятника Івану Франку. Кожен небайдужий може зробити свій внесок для українських військових.

Подібні проекти проводять і в інших містах України. Студенти  тернопільських вишів об’єдналися для допомоги землякам.

НАТАЛЯ КУЗМІНСЬКА, співорганізатор акції

«Завдяки цьому проекту ми хочемо зібрати кошти на амуніцію та бронежилети для батальйону «        ОУН», ніби під таким лозунгом: «Зроби собі патріотичне фото на пам’ять та підтримай українську армію».

В батальйоні, переважно, хлопці з Тернопільщини, Київщини й Буковини. Саме на найнеобхідніше для них підуть зібрані гроші, кажуть організатори.

НАТАЛЯ КУЗМІНСЬКА, співорганізатор акції

«Вони знаходяться в гарячих точках і, безпосередньо, в нас є люди, які займаються цим батальйоном в Тернополі. Дізнаються які необхідні речі їм потрібні, вони передають нам інформацію, цю інформацію ми обробляємо, відповідно витрачаємо на ці речі кошти».

Суму внеску кожен визначає сам. Усі пожертви – добровільні. Тернополяни охоче долучаються до акції, кажуть волонтери. Уже вдалось назбирати кілька тисяч гривень.

НАТАЛЯ, тернополянка

«Підтримати Україну, підтримати наших військових завжди приємно і навіть такий маленький вклад – це вже щось…Слава Україні».

МАРІЯ, тернополянка

«Акцію я, взагалі то, подивилася, що вона була ще вчора, в Інтернеті і, до речі, дуже зраділа зараз, що вона далі продовжується, тому що це хороша ідея щоб, за одно, людям зробити приємне і ми так само можемо зробити, так само якийсь свій внесок в цьому». 

Всі охочі підтримати українських патріотів зможуть зробити фото та внести пожертву до кінця тижня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top