Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Вартість проїзду в маршрутках може зрости до 4 гривень?

Вартість проїзду в маршрутках може зрости до 4 гривень?

Збільшити вартість проїзду у маршрутках із 2,5 до 4 гривень хочуть перевізники. Лист з такою вимогою надійшов в міську раду. Перевізники пояснюють, курсують Тернополем сьогодні у збиток.

Перевізники скаржаться, працюють собі у збиток. Бо через ріст цін на пальне та запчастини курсувати містом їм стало невигідно. Вирішити проблему попросили міського голову. У зверненні написали, щоденної виручки їм не вистачає навіть для повноцінної заправки, не кажучи вже про те, що скоро транспорт потрібно підготувати до зими.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Сьогодні вже є факти, де хочуть скорочувати рейси, де хочуть різного роду соціальні навантаження, які є на перевізника, скорочувати і таке інше, але є переживання того, до чого це в кінцевому результатів може призвести».

2,5 гривень мало, пишуть перевізники. За проїзд у маршрутках вони вимагають 4. До того ж, хочуть відмінити безкоштовний проїзд пільговиків. Якщо до 28 вересня міська рада не відреагує на їхнє звернення, пишуть, то залишать за собою право самостійно приймати рішення.

Міський голова, натомість, збільшувати тарифи категорично відмовився.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«В жодному місті, яке є поруч з нами, тариф не піднявся, крім Львову до трьох гривень і Чернівців. Тому я не бачу сьогодні потреби піднімати цей тариф. Якщо вони будуть себе так вести, вже сьогодні управління транспорту має доручення шукати альтернативу. Тобто шукати інших перевізників. Ми підемо на розірвання договору».

Якщо договір між перевізником та міською радою все-таки розірвуть, каже Сергій Надал, то замість автобусів буде їздити більша кількість тролейбусів.

Коментувати свою позицію нашим кореспондентам перевізники відмовились.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Віктор

    Ави заслуговуєте на такий тариф водії постояно хамлять кожин день притискають когось дверима часом це бувають маленькі діти особино 18 маршрут це капец як вони відносяться до людей їх самих треба люструвати і ви ще хочете 4гривні за шо ви ще прошлий раз обіцяли шо водії будуть їздити в формі і вкабіні не будуть курити так нічо і незмінилось

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top