Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери звітують про зібрані кошти

Волонтери звітують про зібрані кошти

Допомога є – тернополяни продовжують жертвувати чималі кошти та необхідні речі для забезпечення військових на Сході. Та особливої підтримки зараз потребує 24 бригада. Через бойові дії військові змінили місце дислокації та залишились без найнеобхіднішого.

За допомогою до місцевого логістичного центру звернулось командування 24 батальйону. Через бойові дії військові були змушені змінити своє місце дислокації, тому зараз, кажуть волонтери, вони потребують найнеобхіднішого. Долучатись, активісти просять, також усіх небайдужих.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер

«Це є теплі речі, спальники, карімати. Також вони потребують великих палаток. Також потрібна термобілизна, бо йдуть холода, термошкарпетки, форми, утепленні кросівки, берци осінньо-зимові, балаклави, тактичні рукавиці, пухові жилети».

А небайдужих, кажуть волонтери, серед тернополян дуже багато. Більш як за місяць жителі міста та області пожертвували рекордні суми. Кошти, розповідають активісти, збирали на вулицях і в магазинах.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер

«По цих баночках було зібрано 170 тисяч 15 копійок, 56 доларів, 55 євро і 150 фунтів. Думаю, що ближчим часом у нас буде тепловізор, який ми відправимо на 24 бригаду».

Для тих, хто не довіряє волонтерам на вулиці, радять приходити безпосередньо у логістичний центр, що на Збаразькій, 16.

ТАРАС ГЕРМАН, волонтер

«Є безпосередньо гроші, які жертвували люди, приносили до нас на склад і проходили в нас по актах. Це є сума в 158 тисяч 264 гривні, 1129 доларів, 320 фунтів і 370 євро».

Транспортне забезпечення взяли на себе «автомайданівці». Укомплектували та передалИ на Схід уже три машини, ще стільки ж готові до виїзду. Одну автівку, кажуть волонтери, нададуть підприємці з Підволочиську. Зараз «автомайданівці» працюють над броньованим бусом.

ІГОР ВАСИЛІВ, голова ТО ВО «Автомайдан»

«Там єдина проблема, що там немає задніх дверей. Там є рулет. Ми мусимо зробити задні двері, щоб хлопці могли відкритися. Машина зараз на ходу вже, повністю все-все перероблене, доробляємо двері, камуфлюємо, ставимо ноші, і вона готова поїхати».

Попри немалі зібрані кошти, кажуть волонтери, розслаблятись ще рано. Обачними активісти просять бути й жертводавців: волонтери логістичного центру завжди мають при собі документи з мокрою печаткою.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top