Ви знаходитесь: Головна / Новини / Воротарі також вміють забивати

Воротарі також вміють забивати

Тернопільських футболістів міський стадіон зустрів дощем. Попри несприятливу погоду команди все ж вийшли на поле. Стартовий свисток арбітра сигналізував про початок довгоочікуваного тернопільського дербі. З перших хвилин було зрозуміло, обидві команди боротимуться за перемогу. Вже на 12 хвилині господарі поля мали шанс вийти вперед, проте суддя гол не зарахував. Гостям, а ними були футболісти «Ниви», вдалося відкрити рахунок під кінець сорокап’ятихвилинки. Перший тайм завершився із перевагою гостей 0:1. Вже на шістдесятій хвилині ФК «Тернопіль» потужним ударом Богдана Семенця зрівнює рахунок. 1:1 на табло світилося не довго. Вже на 62 «Нива» знову виходить вперед. До кінця основного часу перевагу тримали гості. Під час компенсованих арбітром 4 хвилин ворота ФК «Тернопіль» залишає Микола Плетеницький та біжить на допомогу своїм гравцям. Такий жест кіпера виправдав сподівання фанатів муніципального клубу. Після подачі кутового воротар головою спрямовує м’яч у ворота «Ниви». Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок матчу 2:2. Тренери обох команд і грою, і результатом задоволені.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Вони, перший тайм взяти, практично все контролювали. Я пішов вперед і не знав що робиться. Розумієте як? Взяти по простих людях, взяти прості помилки…Так я розумію Курило, я розумію Атласюка, але команда грає так, як нам противник дозволяє. Я думаю одне, що спортивне свято і спортивний фарт був на нашій стороні нині».

Наставник «Ниви» Богдан Самардак каже, його команда помалу набирає обертів. Гравці вже у хорошому фізичному стані і можуть достойно протистояти своїм суперникам.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренера ФК «Нива» (Тернопіль)

«Ми готувалися до цієї гри як і до всіх ігор. Я напередодні казав, що не бачу тут страхіття якогось, чи це супер якась для нас гра. Мені єдине приємно, що гра, не сумніваюсь, сподобалась вболівальникам. І ми вже виходимо на якийсь досить хороший рівень для гри в Першій лізі».

Після вчорашньої гри тернопільська «Нива» у своєму активі зафіксувала 4 очки та знаходиться на передостанньому – 15 місці турнірної таблиці. Муніципали ж входять у шістку лідерів чемпіонату із десятьма здобутими очками. Наступна гра на центральному стадіоні міста запланована на 14 вересня. ФК «Тернопіль» прийматиме «Динамо-2».

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top