Ви знаходитесь: Головна / Новини / Відомі прізвища тернополян, котрі йдуть у Парламент

Відомі прізвища тернополян, котрі йдуть у Парламент

І майже одразу по закінченню з’їзду «Народного фронту» розпочався аналогічний захід політичної партії «Блоку Петра Порошенка». Серед питань в порядку денному найцікавіші і найочікуваніші – це знову ж таки прізвища кандидатів в депутати. Отже, хто вони люди, яким довіряє Президент і чи є серед них наші тернопільські політики дивіться в наступному репортажі.

Об’єднаний список «Блоку Петра Порошенка» очолив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. Він переконаний, лише однією сильною колоною потрібно йти на вибори, перемагати і починати працювати.

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО, мер Києва:

«Наприкінці березня ми разом, з Петро Порошенком, коли підписали Угоду про об’єднання, показали консолідацію зусиль заради спільної мети. Побудови насправді демократичної, європейської держави. Завдяки об’єднанню вибори відбулись в один тур, а столиця обрала мера з підтримкою майже 60%».

Номер два – одіозний політик Юрій Луценко. Його основний меседж – це недопущення регіоналів чи комуністів у парламентські стіни.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, радник Президента України:

«Ми маємо залишити минуле в минулому. Ми маємо не допустити привидів «кривавих будьоновок» знову в український Парламент».

Третя в списку Ольга Богомолець, яка, до слова, вперше виступає на такому заході, зізналась,на президентських виборах за Порошенка не голосувала, проте сьогодні приєдналась до його політичної сили, бо вірить, тільки разом можна щось змінити.

ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ, медик:

«Абсолютно свідомо. Тому що вважаю, що всі демократичні сили мають бути об’єднаними. І абсолютно свідомо, незважаючи на сотні тисяч людей по всій Україні, які підтримали мене на президентських виборах, я не зробила політичну партію. Тому що для Ольги Богомолець створення політичної партії це було би добре. Для України сьогодні це було би дуже погано. Тому що чим більше політичних партій є на нашому політичному горизонті, тим важче розібратися людям, що їм робити».

Інтригою з’їзду було те, чи увійде лідер кримськотатарського народу Мустафа ДжемІлєв до списку «Блоку Петра Порошенка». Його оголосили в п’ятірці. Перше, чого прагне ДжемІлєв – це звичайно ж звільнення від окупантів своєї Батьківщини.

МУСТАФА ДЖЕМІЛЄВ, лідер кримськотатарського народу:

«Мне очень радостно видеть в этой програмне, что один из главних приоритетов етого Блока, будет освобождение оккупированых территорий, освобождение моєй Родины. Слава народу Украины, Слава Украине».

Ну і справжньою несподіванкою стала поява в партійному списку опозиційних журналістів. Це – Мустафа Найєм та Сергій Лещенко.

МУСТАФА НАЙЄМ, журналіст:

«Сейчас вы видите в Фейсбуке и слышали много критики в наш адрес: Почему ми пошли? Что случилось? Как же так? Что б я хотел сказать. Во-первых, наш поход в Парламент, в отличии от тех, кто раньше шёл. Журналисты, активисты, певцы, писатели, отличается одним важным моментом. Это была наша инициатива, нас не покупали, нас не хотели, может и хотели и наверное будут питаться это сделать, но это была наша инициатива, ми приняли такое решение идти в политику».

Прийняття такого кардинального рішення, як йти в народні депутати важко далось і деяким тернопільським кандидатам. Ситуація в державі не дозволяє бути осторонь. Представники місцевого політикуму кажуть, не хочуть бути просто спостерігачами, прийшов час працювати і розвивати країну. Саме цим і збирається в Верховній Раді, в разі перемоги, займатися Тарас Юрик. Він балотуватиметься по Зборівському 165 виборчому окрузі.

ТАРАС ЮРИК, представник «Блоку Петра Порошенка»:

«В команду Петра Порошенка увійшли люди, які не тільки на словах, а на конкретних справах довели те, що вони справді готові працювати заради України, готові своїми ділами, своїми справами показувати  реалізовувати той сценарій розвитку нашої країни на який очікують сьогодні українські громадяни, українське населення».

Тарас Юрик на вибори йде не сам. Його рідний брат Юрій – у списку. Разом із ним, ще один тернополянин Степан Барна, посів почесне 65 місце виборчого списку Блоку Порошенка.

СТЕПАН БАРНА, представник «Блоку Петра Порошенка»:

«Головне завдання нашої політичної сили «Блоку Петра Порошенка», на наступних виборах зробити так, щоб ефективна Антитерористична операція відбулася у ВРУ. Щоб Чечетови, Царьови, Єфремови і інші сепаратисти не мали місце у нашій владі, і в нашому українському Парламенті».

А ось рідний брат Степана Барни Олег, який сьогодні в зоні АТО, виборюватиме своє право на депутатство по 167 чортківському окрузі.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top