Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / В Тернополі вимикатимуть світло

В Тернополі вимикатимуть світло

Українцям варто готуватися до темряви. Через ситуацію на Сході в державі економитимуть електроенергію. Вимикати можуть часто і без попередження.

Про відімкнення електроенергії, аби зекономити, сьогодні не чув хіба що лінивий. Тернополяни про такі «сюрпризи» знають, але сприймають їх по-різному.

ПЕЛАГІЯ:

«Варто. Варто це робити. Якщо ми не будем економити, значить, ми не будемо мати. Кожна економія – це є підтримка всіх людей держави.  Розумієте, це не видумка. Це такий період важкий, що кожна людина повинна зрозуміти і пожертвувати. 2 години – це не так вже й багато».

БОГДАН:

«Не допоможе. Треба думати про те, щоб залишити, а не відключити. Тим більше, вони говорять, що в них можливості є, тільки в них не витримує проводка. Всього на всього хай підключать додаткову проводку. Гроші треба буде витратити, але думати щось треба».

Вимикати електрику треба тому, що країна економить на паливі. Відповідно, електростанції не можуть працювати, як і раніше, на повну. Щоб зменшити навантаження на систему, в години найбільшого використання ресурсу, населення залишатимуть без світла. Та попереджати про це не будуть.

СТЕПАН БАРТКІВ, головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго»:

«По черзі, на 2 години, буде команда дана, протягом 10-15 хв. ми повинні виконати графіки вимкнень. Тобто будуть з підстанцій лініями 10 кВт, лініями 35 кВт вимикатися споживачі. За 10 хв. ми не можемо повідомити споживачів області. Не вказано, коли буде. Нам завдання – з 8 до 22 год. знизити на 20% споживання».

Не вимикати світло можна буде тільки якщо населення зменшить свої витрати електроенергії на потрібних 20 відсотків. Для цього енергетики радять громадянам менше користуватися пральними машинами, прасками, електрочайниками, обігрівачами тощо. Адже саме ці побутові прилади забирають найбільше електроенергії.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top